AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
11-03-2019 10:54:37

“Seçimden Sonra Bu İşi Bitireceğiz”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 31 Mart'ta gerçekleştirilebilir olan Mahallı İdareler Seçimleri devam ediyor.

Milletvekili Tüfenkci, Doğanşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Doğanşehir Belediye Başkanı Adayı Vahap Küçük ile birlikte Doğanşehir İlçesi'ne bağlı Günedoğru, Söğüt, Elmalı, Gödeli, Kapıdere, Küçüklü, Polat, Yolkoru Mahallesi ile birlikte, Doğanşehir bir araya geldi.

Ziyaretlerinde konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Önümüzde bir milat var, o da 31 Mart. 31 Mart seçimleri, Türkiye'nin geleceğiiyle çok yakından ilgili bir seçim. Bu seçimde onu oylayıp kullanacağınız, esasında oynanan oyunlar bozma noktasında çok önemli bir işlev görecek ”diye konuştu.

Milletvekili Tüfenkci, AK Parti iktidarıyla şu anda merkezde gidilecek ve durumdaki olaylara bakılıyor: “dedi:“ Daha önce başörtülü kızlarımız üniversitelerden, liselerden atılırken, AK Parti'nin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bugünkü isteğine istifade ettiğiniz hâkim, savcı, öğretmen olabiliyorlar. Bu, Türkiye'nin demokraside nerede nerede geldiğini göstermesi gerektiğini önemli. AK Parti iktidarı Türkiye'yi 17 yıl 4 kat büyüttü. Allah'ın izniyle 31 Mart'taki seçimden sonrada bu ekonomik dalgalanmalarda sona erecek ve Türkiye, Allah'ın izniyle emin adımlarla yoluna devam edecek. ”

31 Mart'ta gerçekleştirilebilir olan, Mahalli, İdareler Seçimleri'nde, güçlü bir destek istediklerimizi getiriyoruz Tüfenkci, “31 Mart seçimlerinde sizlere hizmet veriyor, sizlere efendilik değil, hizmetkarlık yapıyor belediye başkanlarımızı seçiyoruz. Doğanşehir'de geçmişiyle, içeriğiyle sizlerin içerisinden çıkmış bir adayla Cumhur İttifakı seçimlerini giriyor. O da Vahap Küçük ağabeyimiz. Yapmış olduğu, hayır hizmetleriyle, Türkiye’nizin hizmetlerinin yapılmasına gerek kalmadan ihracata giderler, içleri birleştirilirler, türkiye ekonomisine ihtiyaç duydukları konuyla ilgili büyüklükler sizleri hemşehrisi olarak güçlü bir şekilde vurabilir, rekor oyla onu belediye müdürlüğünü seçebilirdik. Cumhurbaşkanımızdan bu hükümetteki oylarla da cumhurkanımızdan, hükümetimizden yeni hizmet isteyeceğiz. Yeni projelerimize geniş katkılarımızı isteyeceğiz.

Diyen milletvekili Tüfenkci, sözlerini böyle sürdürdü: “Biz bu meseleyi sadece belediye başkanlığı talimatı olarak görmüyoruz, Türkiye'nin bekası olarak görüyoruz”

“Onun için Cumhur İttifakını kurduk ve dedik ki; 'Mesele memleketse gerisi teferruattır.' Mesele 3-5 belediye başkanlığı kazanıyor ya da 5-10 milletvekilliğini kazanantan öte Türkiye'nin, çocuklarımızın geleceğiyle, gençlerimizin işini, aşını bulması ve en önemlisi, Türkiye'nin gücünü geliştiriyor, lider ve söz sahibi bir ülkemiz gelmesi, bayrağımızın dalgalanması için biz bu ittifakı yaptık. Seçimlere de birlikte giriyoruz. Eğer bu ittifak başarısız olursa, sevinecekler var. Başta bölücü örgütü olmak üzere onları ağzını açmış 31 Mart seçimlerini bekliyor. Onun için meseleyi belediye başkanlığı istediğin vizyonumuzu ifade ediyoruz. ”

Milletvekili Tüfenkci, tütün yemeğiyle birlikte sohbette ise “Tütün satışının yeri sadece tüccarlar eliyle değil, bizzat orada eliyle Türkiye'nin onu yerinde satıcısı noktasında da bizde düzenlemeye düzenlendidik. Seçimden sonrada vergi düzenlemesini yapıp, bu işi bitireceğiz. Ondan sonrada bu işin ticaretini yapan, yapar, kooperatif eliyle yapanlar yapar. Ekimini yaparlar. Şuanda da zaten nakliyede de bir sıkıntı yok. Kim diyorsa 'bir sıkıntı var' gelsin ben kendim götüreyim ”dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.