AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
11-03-2019 11:31:13

“Başkan Dediğiniz Milletin Hizmetkarıdır”

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, 31 Mart Mahallı İdareler Seçimleri yürüterek Pütürge İlçesi'nde devam ediyor.

Pütürge'de ilk olarak Pazarcık Mahallesi'nde seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi. Heyet daha sonra Ormaniçi, Taşmış, Yazıca, Başmezra Sahilköy Mahallelerini ziyaret etti.

Pazarcık'taki seçim irtibat bürosu Ettik mahalle ziyaretlerinde konuşan AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük , “31 Mart'ta sandıklarda rekor kıracağız. 31 Mart'tan sonrada hizmetlerde rekor kırmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Biz, Pütürge'de kalkınan, tarihi, orada, iş üretip, hazır oluşturup, ekonomiye olduğu yerde bir toplumun temelini atacağız ”dedi.

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca da “31 Mart'ta gerçek, farklı bir zamanda, yüksek oranda bir oy oranıyla taçlandıracağız. Ondan sonrada hizmetler geleceği 'biz iyi ki yorulmuşuz, bu yorgunluğumuza değdi' diyeceksiniz. Ben inanıyorum ki böyle bir sonuçla hep birlikte 31 Mart gecesini bulayacağız. Bizler hep beraberiz. Sadece bugün değil, seçimden sonrada hizmet noktasında bize ne düşüyorsa yapacağız ”ifadelerini kullandı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise burada kaydetti:

“Pütürgeli onu zaman ak davanın, darı davasının, Cumhur İttifakı'nın arkasında Beydağı gibi dimdik durur. Pütürge'den öyle bir ses vereceğiz ki Başkankanımız o sesle onu zaman ki eğilebilir haliyle dimdik duracak; bu milletin, bayrağın, vatanın, davanın temsilciliğini yapacak. 31 Mart'a kadar yorulacağız. Kapı kapı, sokak sokak, ev ev gezeceğiz, 31 Mart'tan sonrada Mikail başkandan hizmet edeceğiz. Başkan dediğiniz milletin hizmetkarıdır. Başkan milletin efendisi değildir, millete hizmet edendir. 31 Mart'tan sonrada hizmet kervanını sürdürecek belediye başkanlarımızı seçeceğiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bir davadır, ak davadır. Cumhur İttifakı ile birlikte bu cumhurun ​​davasıdır. Biz bu işe dava gözüyle bakıyoruz. Makamların hiçbir önemi yok. Makamlar nöbet veridir, nöbetler gelip geçer. Biz bu işi bir dava,

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ise “Bu süreç koşuyoruz, yorulmamızız bir süreci. Hem yerel hem de genel olarak Pütürge'den güçlü bir oy ile çıkılması gerekir. Pütürge, AK Parti'mizin ilçeler nezdinde bakıyorğımız zaman kalelerinden biri. Geçen AK Parti'mizde ilk günden itibaren onu zaman Pütürge'ye farklı bir şekilde yaklaştı. Pütürge, coğrafi olarak hizmet en zor olan bir ilçemiz. 13 ilçemiz içerisinde en çok yol ağı olan ilçemiz. Bunun için bir ayrıcalık, özendir. Bundan önce da hükümetimiz her dönem Pütürge'ye farklı yaklaştı. Aynı şekilde Büyükşehir belediyesinde Pütürge'mize çok önemli yatırımlar yaptı ”diye konuştu.

Seçkin'in önemine değinen Çakır, “Martı İdareler Seçimi'nin önemine değinen Çakır,“ AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın ortaya koyduğu ülke ülkesi için en az olan bir dava meselesi var. Burada hiçbir zaman mahalli, kişisel, yöresel, encümen, aday diğerleri gibi farklı parti AK Parti'nin ve Cumhur İttifakı'nın oy kaybetmekte fırsat vermemek lazım ”dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.