• Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
  Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
 • Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
  Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
 • Nisan Ayı İl Danışma Meclis Toplantımızı Gerçekleştirdik
  Nisan Ayı İl Danışma Meclis Toplantımızı Gerçekleştirdik
 • Hakan Kahtalı : 'Hedef 14'te 14'
 • Kuluncak Teşkilatımızı ziyaret ettik.
  Kuluncak Teşkilatımızı ziyaret ettik.
 • İlçe Ziyaretlerimiz devam ediyor

  İl Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI Başkanlığında teşkilat üyelerimizin katılımıyla ilçe ziyaretlerimize devam ediyoruz. İlçe ziyaretleri kapsamında Yazıhan , Arapgir ve Arguvan ilçelerimizi ziyaret ettik.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun Genel Kurulu’nda konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun (DEİK) Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, kuruluşundan bu yana DEİK'in faaliyetlerine katkıda bulunanlara teşekkür etti.
  Genel Başkan'dan
 • Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun

  İl Başkanımız Sn. Hakan Kahtalı yaptığı açıklama ile ilimizde kurulacak olan TURGUT ÖZAL Üniversitesinin hayırlı olmasını diledi.
  Teşkilat
 • Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba ilimizi ziyaret ettiler

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba , ilimizde gerçekleştirilen Malatya ili Tarım Sektörü Değerlendirme Toplantısına ve Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği 12. Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarımıza katılmak üzere ilimize teşrif ettiler. Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sn. Bülent Tüfenkci , Genel Başkan Yardımcımız Sn. Öznur Çalık , Malatya Milletvekilimiz Sn. Mustafa Şahin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Çakır ve İl Başkanımız Sn. Hakan Kahtalı ile 12. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarını kapsamında düzenlenen Koyun Kırkım Yarışması ve Şenliği’ne katıldı. Yesilyurt Belediyemizin düzenlediği 4. Ulusal Satranç Turnuvasının açılışını da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba ile yaptık.
  Teşkilat
 • Kale İlçe Danışma Meclis’imizi gerçekleştirdik

  Genel Başkan Yardımcımız Sn.Öznur ÇALIK , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR ve il Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI'nın katılımlarıyla Kale İlçe Danışma Meclisi Toplantımızı gerçekleştirdik. Genel Başkan Yardımcımız Sn.Öznur ÇALIK , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR ve il Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI'nın katılımlarıyla Kale İlçe Danışma Meclisi Toplantımızı gerçekleştirdik. Kale ilçemize yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgi veren Genel Başkan Yardımcımız Sn. Öznur ÇALIK , Kale ilçemizin AK Partimizin de "Kale"si olduğunu , gerek genel seçimler de gerek yerel seçimler de gerekse de Referandum da %92 ile AK Partimizi destekleyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ettiğini belirtti. İl Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI da teşkilat programlarına uyulması gerektiğini bir kez daha hatırlatarak , yarın seçim olacakmış gibi çalışmalıyız , Bizler Kale ilçemizde de Malatya genelinde de Halkımızın Sn Genel Başkanımıza , Cumhurbaşkanımıza olan sevgi ve sadakatini gece gündüz demeden yorulmak ne bilmeden çalışarak vatandaşlarımıza olan ahde vefa borcumuzu ödemeliyiz.diyerek 2019 yılında yapılacak olan seçimlerin çalışmasına teşkilat olarak şimdiden başlandığını belirtti. Kale Belediye ve Kaymakamlık ziyareti ile de ilçe ziyaretimizi sonlandırdık.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni’nde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni’nde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • İl Sağlık Komisyonu Toplantımızı Gerçekleştirdik

  Genel Başkan Yardımcımız Sn. Öznur ÇALIK , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR ve İl Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Malatya İl Sağlık Müdürlüğü'müzü ziyaret ederek İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Recep Bentli, hastane başhekimleri ve Sağlık İl Müdürlüğü daire başkanlarından Sağlık İl Müdürlüğünün yatırımları ve çalışmaları hakkında brifing aldık. Sağlık anlamında Ülkemizde ve şehrimizde son 16 yılda sağlıkta büyük bir değişim ve dönüşüme AK Parti ile imza atılmış devrim niteliğinde yenilikler gerçekleştirmiştir.
  Teşkilat
 • Polis Meslek Eğitim Merkezimizi ziyaret ettik

  Türk Polis Teşkilatı'mızın 173.kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Genel Başkan Yardımcımız Sn. Öznur ÇALIK , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR ve İl Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI Polis Meslek Eğitim Merkezimizi ziyaret ederek , ülkemizin huzuru ve güvenliği için fedakârca görev yapan kahraman polislerimiz ve polis adaylarımız ile bir araya gelme fırsatını bulabildik. Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Faruk NALÇACI ile derslikleri , sosyal ve spor tesislerimizi yerinde inceleyerek eğitim alan polis adaylarımız ile de bir araya gelip hem eksikleri tespit hem de yapılabilecek yatırımlar ile ilgili projelerimizi inceleme fırsatı bulduk.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Fidan’ı kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Kadın Kolları İl Yönetim Kurulu Toplantımıza Katıldık.

  Genel Başkan Yardımımız Sn. Öznur ÇALIK ve Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sn. Bülent TÜFENKCİ‘nin teşrifleriyle Kongre sonrası Güven tazeleyen Kadın Kolları Başkanımız Aynur OĞUZHAN ve yönetimiyle bir araya gelerek 2019 seçimleri ve yapacağımız çalışmalar da Kadın Kolalrımızın yeri ve önemini konuştuk. Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyelerimizden Ülkemizin ve Memleketimizin yeniden yükselişi için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğimizin sözünü alarak toplantımıza son verdik.
  Teşkilat

Malatya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan