• Malatya'mıza Hayırlı Olsun!
 • AYNI YOLDA DAHA GÜÇLÜ ADIMLARLA
 • Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Selahattin Gürkan
  Malatya'mıza Hayırlı Olsun!
 • Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
  Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
 • Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
  Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
 • Her fırsatta olduğu gibi yine güzel şehrimiz Malatya’dayız.

  AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı,Malatya Milletvekili Ahmet Çakır,İl Başkanı İhsan Koca ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Halk Gününde vatandaşlarla bir araya geldi.Vatandaşlarla toplantısı öncesi bir açıklama yapan Milletvekili Ahmet Çakır,TBMM’de bütçe görüşmeleri nedeniyle yoğun bir çalışma dönemi içinde bulundukları, bunun dışında kalan zamanlarda vatandaşlarla bir araya geldiklerini kaydetti.
  Teşkilat
 • “Şu Anda Herkes Eşit Şekilde Adaylık Yarışında”

  İl Başkanımız İhsan Koca,ilçelerde adayların kesinleştiği iddiaları yalanlayarak 14 Aralık’ta kesin aday isimlerinin açıklanacağını söyledi.
  Teşkilat
 • “Yoklamalar Genel Merkeze Yol Gösterici Olacak”

  AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Türkiye çok güçlü, çok büyük bir ülke. Gücünü her geçen gün katlayarak devam ediyor. Ülkemizin bulunmuş olduğu coğrafi konum çok ciddi manada zorlukları da beraberinde getiriyor. Dünyanın neresinde ne yaşanılıyorsa, Türkiye artık hiçbir yere kulağını kapatmıyor.” dedi.
  Teşkilat
 • Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Selahattin Gürkan

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan,Partimizin Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısında açıkladı. Malatya’da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın ismini açıklandı.
  Teşkilat
 • “Mutlu Bir Malatya Tablosunu Birlikte Yapacağız”

  Cumhurbaşkanımız Erdoğan tarafından Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, adaylığının açıklanmasının ardından yayınladığı mesajda, “Her rengin içinde olduğu ‘Mutlu Bir Malatya Tablosu’nu el ele vererek birlikte yapacağız.” dedi.
  Teşkilat
 • AYNI YOLDA DAHA GÜÇLÜ ADIMLARLA

  İl Başkanımız İhsan Koca yeni il yönetim kurulunu belirlendi. 5 Ağustos 2018 tarihinde yapılan yazılı açıklamada, “Genel Merkezimizin talimatlarıyla 18 Mayıs’ta İl Başkanlığımıza atanan Sayın İhsan Koca Başkanımızın yapılan istişareler sonucu 24 Haziran Seçimleri sonrasına ertelenen yeni Yönetim Kurulunun oluşturulması ve İl Başkanımızın yeni yönetim kurulu oluşturulurken rahat çalışabilmesi için mevcut İl Yönetim Kurulu üyelerimiz kendi arzu ve istekleri ile istifa ederek İl Başkanlığımıza sunmuştur. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.” denilmişti.
  Teşkilat
 • Yeni Türkiye’nin Lideri ERDOĞAN

  24 Haziran'da gerçekleştirilen seçimlerin ardından İl Başkanlığımızda 6 adayımızın birden katılımıyla Basın açıklaması gerçekleştirdik. İl Başkanımız Sn. Av. İhsan KOCA yaptığı açıklama da Tüm teşkilata teşekkür ederken Dünya Mazlumlarının Umudu , Yeni Türkiye'nin Mimarı Liderimiz Genel Başkan Yardımcımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN seçilmiştir dedi.
  Teşkilat