• Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
  Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
 • Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
  Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
 • Nisan Ayı İl Danışma Meclis Toplantımızı Gerçekleştirdik
  Nisan Ayı İl Danışma Meclis Toplantımızı Gerçekleştirdik
 • Hakan Kahtalı : 'Hedef 14'te 14'
 • Kuluncak Teşkilatımızı ziyaret ettik.
  Kuluncak Teşkilatımızı ziyaret ettik.
 • Koca : Önceliğimiz Malatya’ya Hizmet

  2002-2007 yılları arasında AK Parti Malatya İl Başkanlığı ve 2007-2011 yıllarında AK Parti Malatya Milletvekilliği görevinde bulunan Av. İhsan Koca ,Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız tarafından İl Başkanımız olarak atandı. Konuyla ilgili Bugün AK Parti Malatya İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Koca, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini Ankara’ya davet ettiğini ve İl Başkanlığı görevini üstlenmesini istediğini ifade etti. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a görevi seve seve kabul edeceğini söylediğini belirtti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polis Teşkilatı ile İftar Programı‘nda konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı Etkinlik Alanı'ndaki Avrasya Gösteri Merkezi'nde düzenlenen Emniyet Teşkilatı Mensupları ile İftar Programı'nda katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • 27.Dönem Milletvekiiliği Temayül Yoklamasını Gerçekleştirdik

  27.Dönem Milletvekiiliği Aday Adaylarımızın Temayül Yoklamasını Gerçekleştirdik. 24 Haziran seçimleri öncesi Malatya AK Parti Milletvekili aday adaylarının ilk sınavı olarak görülen temayül yoklaması, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ayhan Sefer ÜSTÜN , Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI 'nın başkanlığında Birlik ve Beraberlik içerisinde gerçekleştirildi. Malatya Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen eğilim yoklamasında, toplam 5’i milletvekili olan 74 aday adayından 69’u teşkilat üyelerimizce oylandı. Toplam da 1643 Seçmenin bulunduğu temayül yoklamamıza %92 gibi yüksek bir katılım oranı ile 1521 üyemiz Değerlendirmede bulundular.
  Teşkilat
 • Hacı Uğur Polat Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Oldu.

  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR'ın 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adayı olmasından dolayı Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcımız Sn. Erol KAYA Başkanlığında İl Başkan vekilimiz Mahmut Üner ÖZER'in katılımlarıyla Ankara'da gerçekleştirilen toplantı sonucu Büyükşehir Belediye Başkanlığına yapılan temayüller ve Cumhurbaşkanımız ile Başbakanımızın takdirleri ile ilk meclis toplantısında Aday olmak üzere Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur POLAT olmuştur.
  Teşkilat
 • İlçe Ziyaretlerimiz devam ediyor

  İl Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI Başkanlığında teşkilat üyelerimizin katılımıyla ilçe ziyaretlerimize devam ediyoruz. İlçe ziyaretleri kapsamında Yazıhan , Arapgir ve Arguvan ilçelerimizi ziyaret ettik.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytinburnu Sahilinde iftarı bekleyen vatandaşlarla bir araya geldi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytinburnu Sahili'nde iftarı bekleyen vatandaşlarla bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun

  İl Başkanımız Sn. Hakan Kahtalı yaptığı açıklama ile ilimizde kurulacak olan TURGUT ÖZAL Üniversitesinin hayırlı olmasını diledi.
  Teşkilat
 • Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba ilimizi ziyaret ettiler

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba , ilimizde gerçekleştirilen Malatya ili Tarım Sektörü Değerlendirme Toplantısına ve Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği 12. Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarımıza katılmak üzere ilimize teşrif ettiler. Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sn. Bülent Tüfenkci , Genel Başkan Yardımcımız Sn. Öznur Çalık , Malatya Milletvekilimiz Sn. Mustafa Şahin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Çakır ve İl Başkanımız Sn. Hakan Kahtalı ile 12. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarını kapsamında düzenlenen Koyun Kırkım Yarışması ve Şenliği’ne katıldı. Yesilyurt Belediyemizin düzenlediği 4. Ulusal Satranç Turnuvasının açılışını da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba ile yaptık.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzurum mitingine katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstasyon Meydanı'nda düzenlenen Erzurum mitinginde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Kale İlçe Danışma Meclis’imizi gerçekleştirdik

  Genel Başkan Yardımcımız Sn.Öznur ÇALIK , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR ve il Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI'nın katılımlarıyla Kale İlçe Danışma Meclisi Toplantımızı gerçekleştirdik. Genel Başkan Yardımcımız Sn.Öznur ÇALIK , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR ve il Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI'nın katılımlarıyla Kale İlçe Danışma Meclisi Toplantımızı gerçekleştirdik. Kale ilçemize yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgi veren Genel Başkan Yardımcımız Sn. Öznur ÇALIK , Kale ilçemizin AK Partimizin de "Kale"si olduğunu , gerek genel seçimler de gerek yerel seçimler de gerekse de Referandum da %92 ile AK Partimizi destekleyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ettiğini belirtti. İl Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI da teşkilat programlarına uyulması gerektiğini bir kez daha hatırlatarak , yarın seçim olacakmış gibi çalışmalıyız , Bizler Kale ilçemizde de Malatya genelinde de Halkımızın Sn Genel Başkanımıza , Cumhurbaşkanımıza olan sevgi ve sadakatini gece gündüz demeden yorulmak ne bilmeden çalışarak vatandaşlarımıza olan ahde vefa borcumuzu ödemeliyiz.diyerek 2019 yılında yapılacak olan seçimlerin çalışmasına teşkilat olarak şimdiden başlandığını belirtti. Kale Belediye ve Kaymakamlık ziyareti ile de ilçe ziyaretimizi sonlandırdık.
  Teşkilat