• Dünden Bugün’e Vefa İftarımızı Gerçekleştirdik

  AK Parti Malatya İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen "Vefa İftarı" programında "Gönlümüz Bir Soframız Bir denilerek" , dünden bugüne teşkilatta görev yapan tüm kademeler bir araya geldi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram namazı sonrası açıklama yaptı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Ataşehir'deki Mimar Sinan Camisi'nde kıldıktan sonra gazetecilere açıklama yaptı.
  Genel Başkan'dan
 • Erkenek Tüneli Hizmete Açılıyor

  Malatya’yı , Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli’nin açılışı ile Kuzey Çevre Yolu’nun temel atma törenleri 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Açılış ve temel atma törenleri Ulaştırma , Haberleşme ve Denizcilik Bakanımız Sn.Ahmet Arslan ile Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci ve Genel Başkan Yardımcımız Öznur Çalık tarafından gerçekleştirilecek.
  Teşkilat
 • Genel Başkan Yardımcımız Öznur Çalık tekrardan MKYK Üyeliğine seçildi

  Malatya Milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Sn.Öznur ÇALIK tekrardan MKYK üyeliğine seçildi.
  Teşkilat
 • AK Parti Kadın Kolları Bölge Eğitim Toplantısı Malatya’da gerçekleştirildi

  AK Parti Kadın Kolları Bölge Eğitim Toplantısı Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Tülay Selamoğlu, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan ve çevre illerden gelen AK Parti Kadın Kolları başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • ŞUBAT AYI GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİSİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

  AK Parti Malatya İl Başkanlığı'nın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayı'nda gerçekleşti. Toplantıya TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İlçe Belediye Başkanları, Parti yönetimi, Kadın ve Gençlik kolları üyeleri ile İlçe yönetimleri katıldı.
  Teşkilat
 • ‘CHP’lilerin Promili Mi Yüksekti?’

  AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, gazetemize yaptığı açıklamada, mecliste yaşanan kavgalardan OHAL süreci kapsamında referanduma gidilmesine dair birçok konuyu gazetemizle söyleşti. Başkan Kahtalı, Anayasa değişikliği sürecinde oy kullanan CHP’li vekillerin kabinden çıkmamalarıyla ilgili olarak, “Kabine oy kullanmaya girdiler çıkmadılar. Orada artık promilleri yüksekti ondan mı bilmiyoruz ama çıkmayı beceremediler” dedi
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erdoğan ve Gülbaran mezarlarını ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, annesi Tenzile ve babası Ahmet Erdoğan ile kayınvalidesi Hayriye ve kayınpederi Cemal Gülbaran'ın mezarlarını ziyaret etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK Partili Şahin’den MESOB Başkanı Keskin’e ziyaret

  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’i ziyaretinde yaptığı konuşmasında, "Türkiye’yi Ortadoğu’nun bataklığına çekmek isteyenler var" dedi.
  Teşkilat