• Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
  Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun
 • Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
  Yerel Yönetimlerimizin Temsilcileriyle bir araya geldik.
 • Nisan Ayı İl Danışma Meclis Toplantımızı Gerçekleştirdik
  Nisan Ayı İl Danışma Meclis Toplantımızı Gerçekleştirdik
 • Hakan Kahtalı : 'Hedef 14'te 14'
 • Kuluncak Teşkilatımızı ziyaret ettik.
  Kuluncak Teşkilatımızı ziyaret ettik.
 • Yeni Türkiye’nin Lideri ERDOĞAN

  24 Haziran'da gerçekleştirilen seçimlerin ardından İl Başkanlığımızda 6 adayımızın birden katılımıyla Basın açıklaması gerçekleştirdik. İl Başkanımız Sn. Av. İhsan KOCA yaptığı açıklama da Tüm teşkilata teşekkür ederken Dünya Mazlumlarının Umudu , Yeni Türkiye'nin Mimarı Liderimiz Genel Başkan Yardımcımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN seçilmiştir dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan yurda döndü

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TRK" ile saat 18.55'te Ankara'ya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Bana icazeti Pensilvanya değil, bana icazeti halkım verdi

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'da Hemşehrilerimiz ile buluştu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ''Yolda gelirken 'ortak paydamız Malatyaspor' diye bir pankart gördüğünü söyleyerek, Malatyaspor'a ne yaptınız? Ne yaptı ise AK Parti yaptı. 20 yıl öncesinin Malatyası'nı düşünüyorum, alt yapısı ile üst yapısı ile bambaşka bir Malatya var. Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz. Bugüne kadar bu anlayışla çalıştık. 24 Haziran'da da yine milletimizden yatırım için destek istiyoruz. 24 Haziran'da güçlü hükümet için Meclis'te AK Parti'yi desteklemeye hazırmıyız?'' diye seslendi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ''Geçtiğimiz yıl Malatya'ya gelişimde 1 milyar 160 milyonluk yatırımların açılışını yapmıştık. Malatya yatırımlarının tutarı 16.5 katrilyon, bu CHP bu tür yatırımlar yaptı mı buraya?'' diye sordu.
  Teşkilat
 • Koca : Önceliğimiz Malatya’ya Hizmet

  2002-2007 yılları arasında AK Parti Malatya İl Başkanlığı ve 2007-2011 yıllarında AK Parti Malatya Milletvekilliği görevinde bulunan Av. İhsan Koca ,Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız tarafından İl Başkanımız olarak atandı. Konuyla ilgili Bugün AK Parti Malatya İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Koca, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini Ankara’ya davet ettiğini ve İl Başkanlığı görevini üstlenmesini istediğini ifade etti. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a görevi seve seve kabul edeceğini söylediğini belirtti.
  Teşkilat
 • 27.Dönem Milletvekiiliği Temayül Yoklamasını Gerçekleştirdik

  27.Dönem Milletvekiiliği Aday Adaylarımızın Temayül Yoklamasını Gerçekleştirdik. 24 Haziran seçimleri öncesi Malatya AK Parti Milletvekili aday adaylarının ilk sınavı olarak görülen temayül yoklaması, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ayhan Sefer ÜSTÜN , Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI 'nın başkanlığında Birlik ve Beraberlik içerisinde gerçekleştirildi. Malatya Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen eğilim yoklamasında, toplam 5’i milletvekili olan 74 aday adayından 69’u teşkilat üyelerimizce oylandı. Toplam da 1643 Seçmenin bulunduğu temayül yoklamamıza %92 gibi yüksek bir katılım oranı ile 1521 üyemiz Değerlendirmede bulundular.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan Fransa’dan ayrıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TRK" ile TSİ 15.30'da Fransa'nın başkenti Paris'ten ayrıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Hacı Uğur Polat Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Oldu.

  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ÇAKIR'ın 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adayı olmasından dolayı Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcımız Sn. Erol KAYA Başkanlığında İl Başkan vekilimiz Mahmut Üner ÖZER'in katılımlarıyla Ankara'da gerçekleştirilen toplantı sonucu Büyükşehir Belediye Başkanlığına yapılan temayüller ve Cumhurbaşkanımız ile Başbakanımızın takdirleri ile ilk meclis toplantısında Aday olmak üzere Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur POLAT olmuştur.
  Teşkilat
 • İlçe Ziyaretlerimiz devam ediyor

  İl Başkanımız Sn. Hakan KAHTALI Başkanlığında teşkilat üyelerimizin katılımıyla ilçe ziyaretlerimize devam ediyoruz. İlçe ziyaretleri kapsamında Yazıhan , Arapgir ve Arguvan ilçelerimizi ziyaret ettik.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin bir araya geldi

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ev sahipliğinde Birinci Dünya Savaşı'nın sona erişinin 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen anma töreni sonunda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir süre sohbet etti.
  Genel Başkan'dan
 • Malatya TURGUT ÖZAL Üniversitesi Hayırlı Olsun

  İl Başkanımız Sn. Hakan Kahtalı yaptığı açıklama ile ilimizde kurulacak olan TURGUT ÖZAL Üniversitesinin hayırlı olmasını diledi.
  Teşkilat

Malatya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan