• ×

  İl Başkanı

  HAKAN KAHTALI

  HAKAN KAHTALI 1966 yılında Malatya'da doğan Hakan KAHTALI; İlk, Orta ve Lise öğrenimini Malatya' da tamamladı. Okan Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü mezunu olan KAHTALI 1987 - 1992 yılları arasında İstanbul’da, 1992 - 1993 yılları arasında Antalya/Alanya‘da Gıda İşletmeciliği,1993-1998 yılları arasında Malatya'da özel bir şirkette satış müdürlüğü yapmıştır. 1994 yılında Malatya’da kendi şirketini kuran KAHTALI, Doğu ve Güneydoğu Bölgelerinde hizmet veren ulusal gıda ve temizlik firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Hakan KAHTALI, partimizin kuruluşunda AK Parti İl yönetim kurulu üyeliği, 2007-2015 yılları arasında İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 18 Ocak 2015 tarihinde yapılan AK Parti Malatya 5.Olağan İl kongresinde İl Başkanlığına seçilen Hakan KAHTALI;evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULLAH CANPOLAT

  1975 yılında Malatya'da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Malatya'da tamamladıktan sonra erken yaşlarda ticaret hayatına atıldı. Başta inşaat sektörü olmak üzere çeşitli iş alanlarında aktif olarak faliyetlerine devam etmektedir.Bir dönem Yeni Malatya sporda yöneticilik yapmıştır. Şuan Müsiat ve mimder de başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Malatya Büyük Şehir Belediye spor klubünde yönetim kurulu üyesidir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET KESKİN

  01.01.1969 Malatya doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Malatya'da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü' nü yarıda bıraktım . 1996 Temmuz'dan bu yana Yeni Akit ve Yeni Şafak Malatya Temsilciliğini yapmaktayım. Malatya Nethaber Gazetesi imtiyaz sahibiyim.Sarı Basın Kartına sahibim. Evli ve 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ARİF AYDOĞMUŞ

  1980 Elazığ Baskil doğumluyum , İlk Orta ve Lise eğitimimi Malatya'da tamamladıktan sonra ticaret ile uğraşmaya başladım. Evli 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BASRİ MUTLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BATTAL TUNCAL

  1953 YLINDA DOĞANLAR KÖYÜNDE DOĞDUM İLK OKULU KENDİ KÖYÜMDE OKUDUM ORTA VE LİSEYİ MALATYA BİTİRDİM 1973-1975 YILLARI DARENDE İLÇESİ MÜHTÜLÜĞÜNDE İMAM HATİP OLARAK GÖREV YAPTIM ASKERLİK NEDENİYLE GÖREVİMDEN AYRILDIM ASKER DÖNÜŞÜ KENDİME AYİT MARKET ÇALIŞTIRDIM 1978 YILINDAİMTİHAN KAZANARAK TEKEL BAŞ MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVE BAŞLADIM 1994 YILINDA DARENDE TEKEL İDARE MEMURLUĞUNA ATANDIM 2000 YILLINA KADAR BURADA GÖREV YAPTIM ORDU TEKEL BAŞ MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV ALDIMK.MARAŞ'A PERSONEL ŞEFLİĞİNE TAYİN EDİLDİM MALATYA TEKEL SİGARA FABRİKASINA TİCARET ŞEFİ OLARAK ATANDIM 2008 YILLINDA BURADA EMEKLİ OLDUM .

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CELAL AKSAÇ

  1972 Malatya Doğumlu olan Aksaç , İlk Orta ve Lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. Yoğun iş hayatından dolayı yüksek eğitimini yarıda bırakarak ticaret hayatına atılmıştır. Aksu Eczacılık ve İlaç Sanayi Firmasında ticari hayatını devam ettirmekte olan Aksaç evli 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  COŞKUN ÇETİN

  12/12/1965 DOĞUMLU OLUP MALATYA PÜTÜRGE NUFUSUNA KAYITLIYIM. İLK. ORTA, LİSE TAHSİLİMİ MALATYA DA YAPTIM. SOŞKAN ŞİRKETLER GRUBUNDA İDARİ BÜRODA GÖREV YAPTIM.VATANİ GREVİMİ 1988 YILINDA TAMALAYARAK TEKSTİL SEKTÖRÜNE GİRDİM. İMALAT TOPTAN VE DAĞITIM KURARAK 2005 YILI SONUNA KADAR İŞİMİ DEVAM ETTİRDİM.2006 NİSAN AYINDA ERGO İSVİÇRE SİGORTA VE LİBERTY SİGORTA ACENTELİĞİNE BAŞLADIM VE ACENTELİĞİM DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CUMALİ ALTINTOP

  1956 yılında Malatya da doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Malatya da tamamladım. Ticaret ile iştigal ediyorum, toptan hayvan yemlerini pazarlıyorum. Ak Parti de 2009 yılı itibariyle partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım. Evli ve beş çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EKREM ATEŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE ÖZBEK

  1969 Malatya doğumluyum. Öğrenimi sırasıyla Derme İlkokulu, Hasan Varol Orta Okulu ve Malatya Lisesinde tamamladım. Ev hanımıyım, iki çocuk annesiyim. Bir çok sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalıştım. Siyasete aktif olarak 2009 yılında Mahalle Başkanı olarak başladım, daha sonra il yönetim kurulu üyesi olarak seçildim. Sosyal Politikalar Komisyonunda görev almaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE TAŞCI

  25.10.1961 Malatya doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. 2008 yılında Halkbanktan Yönetmen pozisyonundan emekli oldum. 2008 yılından beri AK Parti İl Yönetim kurulu üyesiyim. 12 yıldır Türkiye Yardım Sevenler Derneğinin Şube Başkanlığını yapmaktayım.Evliyim 2 kızım var.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRE PAYZA

  29.04.1985 Malatya doğumlu Emre Payza , Eğitim hayatını Malatya'da tamamlamıştır.Lise Mezunu olan Payza aynı zamanda Anadolu üniversitesi lsletme Fakültesinde öğrenimime devam etmektedir , Kayısı Ticareti ile uğraşan Payza TOBB Malatya İl Genç Girişimciler Kurulunda da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır.2012 yılında yapılan kongre ile İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Payza 2015 yılında yapılan Kongre ile yönetim kurulunda ki görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENES PERÇİN

  2001-2003 BRİTTANİC THERMOPLASTİC ENGİNEERİNG İNGİLTERE KALİTE KONTROL DEPARTMANI UZMAN YRD. PRES ATÖLYESİ VE KALIP MERKEZİ UZMAN YARD.GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EYÜP SAĞLAM

  01.02.1973 tarihinde Malatya-Arapgir doğumluyum. 1983 yılında ilkokulu,1986 yılında Ortaokulu Arapgir de tamamladım.1990 yılında Malatya İmam Hatip Lisesini bitirdim. 1995 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Harita) Mühendisliği Bölümünde mezun oldum. 1997 yılına kadar özel sektörde,1997-2001 tarihleri arasında İstanbul Eyüp Belediyesinde Harita Mühendisi ve Emlak -İstimlak Müdürü olarak görev yaptım. 2001 yılı itibariyle serbest Harita Mühendisi olarak Malatya'da çalışmaktayım. 2001 yılında Ak Parti Arapgir ilçe Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptım.Teşkilattan sorumlu il başkan yardımcılığı ve Sosyal Politikalar Başkanlığı görevini yaptım.Evli 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜRBÜZ İSMET YILMAZ

  19.05.1965 YILINDA MALATYADA DOĞDUM. İLK, ORT VE LİSEYİ MALATYA DA OKUDUM. MALATYA AK PARTİNİN KURUCU ÜYELERİNDEN BİRİYİM. 2001 YILINDAN İTİBAREN İL TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAKTAYIM. 2004 - 2007 YILLARI ARASINDA AR-GE BAŞKANLIĞI 2007-2015 YILLARI ARASINDA İDARİ VE MALİ, İŞLER BAŞKANLIĞINI GÖREVİNİ YAPTIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. MALATYADA SERBES TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HACİ BAYRAM YILMAZ

  1957 Malatya Sinan Köyü doğumluyum. İlkokulu Sinan Köyünde Ortaokul ve Liseyi Malatya merkezde okudum. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2.sınıftan ayrılarak İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliğini 1980 yılında bitirdim. Serbest ticaretle uğraşmaktayım. Kurucu üyeyim,sırası ile yerel yönetimler,seçim işleri,siyasi ve hukuk işleri,ekonomi işleri,Argeden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde çalıştım. Arge il başkan yardımcılığı görevim halen devam etmektedir. Evli ve dört çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KARDEŞ

  1964 YILINDA MALATYA' DA DOĞDU, ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA' DA TAMAMLADI. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİNİ OKUDU. 1990 YILINDA ULUSLARARASI ÖZEL BİR ŞİRKETTE PROFESYONEL İŞ HAYATINA BAŞLADI. DOĞU ANADOLU - KARADENİZ VE MARMARA BÖLGELERİNDE SAHA SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLİĞİNİ YAPTI. 2012 YILINDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK İŞİNİ KURARAK, ULUSLARARASI ÜÇ FİRMANIN BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMIŞTIR. ÖZEL ŞİRKETLERİN YÖNETİCİLERİNE VE ÇALIŞANLARINA; YÖNETİM, KOÇLUK, İLETİŞİM, SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMLERİ VERDİ. 2015 YILINDA SİNGAPUR MERKEZLİ VE YÖNETİM OFİSİ SİNGAPURDA BULUNAN GLOBAL BİR MARKA OLAN BRAİNFİT STUDİO' NUN DOĞU VE GÜNEYDOĞU KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YAPMAKTA, 2012 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAYRUNNİSA VARLIKLIÖZ

  1987 yılında Malatya'da doğdu.Memur bir ailenin 5 çocuğundan üçüncüdur.İnönü Üniversitesi mühendislik fakültesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Halihazırda mastır öğrencisidir. Siyasi hayatına ,2012 yılında Ak parti kadın kolları mahallesi temsilcisi göreviyle adım attı.Partinin çesitli kademelerinde gorev aldi.Şu anda Ak parti İl başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM ÇIĞRIK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İDRİS BOZTAŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLHAN DOĞAN

  1964 Battalgazi / Malatya doğumluyum , İlk , Orta ve Lise eğitimimi Malatya'da tamamladım. 1987 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldum. 1985 yılından itibaren İnşaat ve Yapı Malzemeleri satışıyla uğraşmaktayım. 2001 yılı Ak Parti kurucu üyesiyim. Mevcut yönetimde Arapgir İlçe Koordinatörlüğünü yapmaktayım aynı zamanda YKM Başkanlığı görevini sürdürmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL HAKKI PEKEL

  1968 Malatya doğumluyum. Öğrenimimi sırasıyla Gazi ilkokulu,Atatürk ortaokulu ve Turan Emeksiz lisesinde tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Askerlik hizmetini 2000 yılında Kütahya hava er eğitim Tugay komutanlığında yaptım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Siyasete aktif olarak 1993 yılında; kuruculuğunu ve genel başkanlığını Aydın MENDERES'in yaptığı Büyük Değişim Partisi Malatya Merkez ilçe Başkanlığı ile başladım. Daha sonra Demokrat Parti Malatya Merkez ilçe Başkanlığı yaptım. 2015 yılı ocak ayında yapılan Ak parti il kongresi ile Ak parti il yönetimine katıldım. Akaryakıt bayiliği ve hazır beton imalatının yanı sıra çiftçilikle uğraşıyorum. Sivil toplum kuruluşu olarak; Malatya akaryakıt ve otogaz satıcıları derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEMAL AÇIKGÖZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEMAL KARAMAN

  1973 yılı Malatya doğumlu olan Karaman , Malatya Meslek Yüksek Okulu mezunudur. Kuyumculuk mesleği ile uğraşan Karaman 2015 yılında yapılan İl Kongresi ile Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMUT ÜNER ÖZER

  1961 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA TAMAMLADIM. 1984 YILINDA 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. 1987 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPTIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET TOSUN

  1975 Yılında Malatya da doğdum. ilk ,Orta ve Lise öğrenimini Maltyada tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi mühendislik fakültesi Elk.Elktr.Mühendisliğini tamamladım.2000 Yılından itibaren Serbest Mühendislik Müşavirlik hizmetleri yürütmekteyim. Meslek hayatımda çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yer aldım. Ak Parti de 2009 yılında Merkez ilçe yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım. Halen Ticaret ve Sanayii Odası Meclis üyeliği ve Ak parti il yönetim kurulu Üyeliğim devam etmektedir.Evliyim ve 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ULAŞ

  1970 yılında Malatya da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Malatya da tamamladı.Ticaret le uğraşmakta olup ,iki dönem Ak parti teşkilatında il yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MİRAÇ GÖÇMEZ

  1986 Malatya Doğumlu olan Göçmez ilk orta ve lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2008 yılında mezun olduktan sonra İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını yapmaktadır. Askerlik Görevini 2010 yılında tamamlamıştır. 2008-2014 yılları arasında Aile şirketlerine ait Özel bir Sağlık Kuruluşunda Yöneticilik yapan Göçmez , Kuru Kayısı ve İncir İhracatı yapan firmada yine Yöneticilik yapmaktadır. 2012 yılında İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Göçmez 2015 yılında yapılan İl Kongresinde Yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilen Göçmez Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED FATİH ŞAHİN

  28.03.1984 Malatya doğumluyum. İlk orta lise ve üniversite öğrenimime Malatya'da tamamladım. Parti kuruluşunda Malatya İl Gençlik Kolları Yönetiminde yer aldım. 2015 yılında yapılan İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildim. 2010 yılında vatani görevimi bitirdim. Ticaretle uğraşıyorum.Evliyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHARREM ÇAMURLU

  Malatya 1970 doğumlu Fırat üniversitesi teknik bilimler MYO mezunu . Ticaret yapıyor . Görev yaptığı sivil toplum kuruluşları Milli Gençlik vakfı üniversite temsilcisi ,yurt müdürlüğü ve vakıf sekreterliği.milli gazete il temsilcisi .Refah partisi fazileti, Saadet partisi il yönetim kurulu üyeliği .2003 tarihinden itibaren Ak Parti belediye meclis üyeliği ,iki dönem Ak Parti il yönetim kurulu üyeliği .2005-2009 arası Derme sulama birliği kurucu başkanı.Cihannuma dayanışma ve işbirliği platformu . Yetimler kervanı derneği kurucu üyesi . Türkiye sulama birlikleri kurucusu ve genel başkan yardımcısı. Evli ve 5 çocuk babası

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT ANIL BOZDAĞ

  1973 yılında malatya da doğdum.İlk,orta,lise tahsilimi Malatyada tamamladıktan sonra 1997 yılında Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdim.Evliyim 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT TURGUT

  1957 YILINDA MALATYA DA DOĞDUM. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ MALATYA DA TAMAMLADIM. SERMBEST DİŞ TEKNİSYENİ OLARAK ÇALIMAKTA İKEN 2008 YILINDA SSK DAN EMEKLİ OLDUM. 2 DÖNEM SERBEST DİŞ TEKNİSYENLERİ DERNEĞİ BAŞKANLIĞI YAPTIM. 12 YILDIR ASK FEDERASYONUNDA GÖREV YAPMAKTAYIM . HALEN BU KURULUŞTA BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KIRTEKE

  1974 yılında Malatya nın Akçadağ ilçesinin Doğanlar köyünde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Doğanlar köyünde tamamladım. Liseyi ŞKÖ Endüstri Meslek Lisesi Eloktronik bölümünde bitirdim.Askerlikden once ticaret hayatıma babamın yanında baba mesleği olan traktör alım satım ile başladım. Belli bir süre bu işi yaptikdan sonra inşaat sektörüne geçiş yaptım. Şu an Türkiyenin değişik illerinde inşaat yapmaktayım. Aynı zamanda tarımla ugrasiyorum .Kaysı ureticisiyim. Malatya inşaat mutahitler dernek baskaniyim.İMKON (inşaat müt. Konfederasyonu)Yönetim kurulu üyesi yim.Musiat yönetim kurulu uyesiyim.Malatya Ak Parti il yönetim kurulu uyesiyim.Ticari hayatima değişik illerde inşaat sektotunde devam etmekdeyim .Evli ve beş çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ZEREN

  1972 Malatya doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Hanımınçiftliğinde tamamladı. Akabinde Tekstil İşletmesi kurarak iş hayatına atıldı. İş Hayatında başarılı işlerde bulundu. Hayvancılık işi ile de uğraşan Zeren, evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NADİR ÇALIK

  1977 YILINDA MALATYA YEŞİLYURT İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ YEŞİLYURT TA LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECMETTİN KARAKAŞ

  09.03.1978 tarihinde malatyada doğdum ilk orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra İnönü Üniversitesi otomotiv ve kamu yönetimi bölümlerini iş hayatından kaynaklı yoğunluktan dolayı yarıda bırakarak ticaret ile meşgul oldum ilk siyasi hayatıma 1998 yılında saadet partisi Eminönü gençlik kollarında aktif görev alarak başladım daha sonra 2002 yılında Ak parti kuruluşu ile çeşitli görevler alarak devam ettim şu an malatyada faaliyet gösteren çocuk giyim mağazası ile iş hayatıma devam etmekteyim evli ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEVZAT DİRİ

  1967 Malatya Merkeze bağlı Bulgurlu Köyünde doğdum. İlkokulu Bulgurlu köyünde okudum. Orta ve lise tahsilimi Malatya Fatih Lisesinde tamamladım.1986 yılında ticaret hayatına atıldım.Şuanda icra ettiğim Malatya-Elazığ,Tunceli-Adıyaman,K.Maraş-Diyarbakır illerine gıda maddelerinde bölge bayiliği yapmaktayım.Ak Parti AR-GE den Sorumlu Başkanlığı görevinde bulundum, Ticaret Odası Yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN SERT

  1976 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 2001 YILINDA MEZUN OLDUM. 2003 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER FURKAN BOYRAZ

  1987 Malatya - Darende'de doğdu.İlk orta ve lise tahsilini Malatya'da tamamladı.2008 yılında Malatya ilinde Sigorta Acenteliğine başladı.Hali hazırda 3 şirketin (A) Acenteliğini yapıyor.2008 yılı itibariyle Sırasıyla, Malatya İl Gençlik Kollarında:Gençlik Kolları yön. kur. üyesi Gençlik Kolları İl Bşk. Yrd. görevlerinden sonra 2013 yılında Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından Malatya - Battalgazi Merkez İlçe 'sine Kurucu Gençlik Kolları başkanı olarak atandı.2015 yılında gerçekleşen Malatya 5. Olağan İl kongresinde İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyor. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde öğrenciliğine devam eden Boyraz; Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN BARMAN

  30 .04.1966 Malatya Doğumlu Barman , Lise mezunu olup Üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. Siyasi hayatına Refah partisinde başlayan Barman , Ak parti kuruluşuyla birlikte İlk il kongresinde il yönetim kurulu üyesi olarak göreve başlamış sırasıyla Ahmet Çakır , Mustafa Şahin , Bülent Tüfenkci ve Hakan Kahtalı ile yönetim kurulu üyesi olarak devam etmiştir. Sn. Ahmet Çakır Başkanımız ile birlikte Belediye Başkanlığı seçimlerinde Meclis üyesi olarak seçilen Barman Malatya Belediyespor Başkanlığını yapmıştır. İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Barman aynı zamanda Hekimhan ilçe koordinatörlüğü görevine devam etmektedir. Baba meleği olan Fırıncılığı devam ettiren Barman 15 yıl boyunca amatör ve profesyonel futbol oynamış , Atletizm ve Masa tenisi dallarında Türkiye derecesi yapmış ve Malatyamızı ulusal anlamda temsil etmiştir. Evli ve 3 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN SÖYLER

  1956 Yılında Darende de doğdum. İlk ve Orta okulu Malatya'da Liseyi Kuleli Askeri Lisesinde okudum. 1978' de Kara Harp Okulunda Elektrik Elektronik Bölümünde Topçu Subayı olarak mezun oldum. 1979 topçu füze okulunu bitirdim. 1983 yılında ODTÜ de OBİM kursuna katıldım. 1992 de Erciyes Üniversitesi Elektrik Elektronik Ana bilim dalında yüksek lisans yaptım. İİBF'de öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. 1996 da İktisat Ana bilim dalında doktora yaptım. 2011 deki anayasa değişikliği ile emekli Albay olarak emekli oldum. Evli ve 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN ALADAĞ

  1971 Akçadağ Doğumluyum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi Malatya da tamamladım. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1995 yılında mezun oldum. Avukatlık Stajımı Malatya da yaptım. Daha sonra askerlik hizmetimi de kısa dönem olarak Ankara da tamamladım. 1999 yılında Türkiye Vakıflar Bankası Güneydoğu Anadolu Bölge Hukuk İşlerinde Avukat olarak göreve başladım. Bu kurumda 5 yıl avukatlık yaptıktan sonra 2004 yılında, bu görevimde istifa ettim ve 2004 yılında beride serbest avukat olarak Malatya da mesleğimi icra etmekteyim. Evliyim ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZLEM AKAR BİNBAŞIOĞLU

  1986 doğumluyum. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldum. İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Framakoloji A.B.D yüksek lisans yapmaktayım. 2008 yılında katılmış olduğum Ak Parti ailesinde halen yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaktayım. Evliyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RIDVAN BUDAK

  195 DOĞANŞEHİR DOĞUMLUYUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. BUDAKSAN İNŞ. TAŞ. GIDA TARIM TEKS. TEM. OTOM. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. YÖNETİCİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞAHİN KARAHAN

  01 Nisan 1975'de Malatya ilinde doğdu. Babasının adı Celal, annesinin adı Remziye'dir. İlk ve Orta Öğremini İstanbul 'da tamamladı. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesinden tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. 2005 yılında Anavatan partisi İstanbul Eminönü ilçe sekreteri olarak görev yaptı. 2011 yılında yapılan 4.olağan kongre sonrası Malatya il yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2015 yılında yapılan 5. olağan kongre sonrası, Arge den sorumlu il başkan Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. İngilizce bilen Karahan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞAHİN USLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELİM PİLTEN

  1973 doğumlu olan Selim Pilten ilk ve Orta öğrenimini Malatya da tamamladıktan sonra lisans eğitimini Süleyman Demirel Ünv. inşaat Müh. Bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Ünv. Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi bölümünde tamamladı. Askerliğini Zırhlı Birlikler Okul Eğitim Tümen Komutanlığında Eğitim Subayı olarak yaptı. Yurdun çeşitli vilayetlerinde şantiye şefliği yaptıktan sonra memleketi olan Malatya da inşaat işleriyle iştikal etmektedir. 2009 yerel seçimlerinde Malatya Belediye Meclis üyesi olarak görevaldı. Akabinde Malatya Belediye Başkan Yardımcılığı görevi yaptıktan sonra hala AK Parti Malatya iı Yönetim Kurulu Üyeliği görevi devam eden Pilten evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞEVKET GÜNEŞ

  1969 Malatya doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Hanımın çiftliğinde tamamladı. Malatya da Esnaf olarak çalışmaktadır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEYNAL KAYAN

  1957 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ MALATYADA TAMALADIM. İSTANBUL ÜNİV.TIP FAK.DEN 1984 YILINDA MEZUN OLDUM.SERBEST HEKİM OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.