• ×

  İl Başkanı

  İHSAN KOCA

  6 Ağustos 1966'da Malatya Yeşilyurt İlçesi'nde doğdu. Babasının adı Bekir, annesinin adı Fatma'dır. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Malatya’ da tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Bir süre ticaretle uğraştı. Malatya Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yaptı. AK Parti’nin kurulması ile birlikte İl Yönetimi Kurucular Kuruluna seçildi. 2002 yılında İl Başkanlığı görevine seçilen Koca, 2007 yılında yapılan Genel Seçimlerde yürütmekte olduğu il başkanlığı görevinden ayrılarak Milletvekili Adayı oldu. 2007-2011 yılları arası 23. Dönem Malatya Milletvekili seçilmiştir. 17/05/2018 tarihinde tekrar AK Parti Malatya İl Başkanlığına ataması yapılmıştır. Orta düzeyde Arapça ve İngilizce bilen Koca, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULLAH CANPOLAT

  1975 yılında Malatya'da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Malatya'da tamamladıktan sonra erken yaşlarda ticaret hayatına atıldı. Başta inşaat sektörü olmak üzere çeşitli iş alanlarında aktif olarak faliyetlerine devam etmektedir.Bir dönem Yeni Malatya sporda yöneticilik yapmıştır. Şuan Müsiat ve mimder de başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Malatya Büyük Şehir Belediye spor klubünde yönetim kurulu üyesidir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET KESKİN

  01.01.1969 Malatya doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Malatya'da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü' nü yarıda bıraktım . 1996 Temmuz'dan bu yana Yeni Akit ve Yeni Şafak Malatya Temsilciliğini yapmaktayım. Malatya Nethaber Gazetesi imtiyaz sahibiyim.Sarı Basın Kartına sahibim. Evli ve 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ARİF AYDOĞMUŞ

  1980 Elazığ Baskil doğumluyum , İlk Orta ve Lise eğitimimi Malatya'da tamamladıktan sonra ticaret ile uğraşmaya başladım. Evli 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞE TURHAN

  1958 Malatya Bostanbaşın da doğdum. İlköğretimimi tamamladıktan sonra dikiş-nakış eğitim kursunu tamamladım. Kuran kursu eğitimi sonrası , Kuran okutma belgesi alarak birçok yerde Kuran-ı Kerim öğreticiliği yaptım.Birçok STK larda görev aldım.5 defa Siyaset Akademisi eğitimlerine katıldım.Ticaret odasının düzenlediği Kooperatifcilik Girişimi eğitimine ve İlk Yardım Farkındalık Eğitimi gibi birçok eğitimlere katıldım belgeler aldım .4 çocuk annesiyim. Ak Parti Teşkilatına kurulduğundan beri üyeyim.Teşkilatta 2 yıl Mahalle Başkan yardımcılığı ve Mahalle başkanlığı yaptım,daha sonra Malatya İl kadın Kolları yönetiminde çeşitli birimlerde görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BARBAROS HAYRETTİN ÜNAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BASRİ MUTLU

  1950 Malatya Battalgazi doğumluyum. Çocuk yaşta babamı kaybettiğim için çalışma hayatına erken katılmak zorunda kaldım. 1972 yılında 2 kardeşimle birlikte ortak iş kurup 36 sene ticaret hayatında bulundum ve hala ticari hayatıma devam etmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CELAL AKSAÇ

  1972 Malatya Doğumlu olan Aksaç , İlk Orta ve Lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. Yoğun iş hayatından dolayı yüksek eğitimini yarıda bırakarak ticaret hayatına atılmıştır. Aksu Eczacılık ve İlaç Sanayi Firmasında ticari hayatını devam ettirmekte olan Aksaç evli 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CUMALİ ALTINTOP

  1956 yılında Malatya da doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Malatya da tamamladım. Ticaret ile iştigal ediyorum, toptan hayvan yemlerini pazarlıyorum. Ak Parti de 2009 yılı itibariyle partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım. Evli ve beş çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE TAŞCI

  25.10.1961 Malatya doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. 2008 yılında Halkbanktan Yönetmen pozisyonundan emekli oldum. 2008 yılından beri AK Parti İl Yönetim kurulu üyesiyim. 12 yıldır Türkiye Yardım Sevenler Derneğinin Şube Başkanlığını yapmaktayım.Evliyim 2 kızım var.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRAH İNCE

  01.03.1987 AKÇADAĞ DOĞUMLU, MALATYA LİSESİ MEZUNU EVLİ İKİ ÇOCUK BABASI HATLI MİNİBÜS İŞLETMECİLİĞİ YAPIYOR, 2014 YILINDA AK PARTİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ İLÇE SEKRETERLİĞİNDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDU, AYRICA 2015 7 HAZİRAN VE 1 KASIM 2015 SEÇİMLERİNE İLÇE SKM BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTI. BİR KASIM 2015 SEÇİMLERİNDEN SONRA İLÇE TANITITIM VE MEDYA DAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILIĞINA GELDİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENES PERÇİN

  1977 yılında Malatya’da doğdu. İlköğrenimini Bursa da, orta öğrenimini ve lise öğrenimini Malatya da tamamladı. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 2001 – 2003 yılları arasında İngiltere de dil eğitimi ve Uluslararası Finansman Teknikleri üzerine çalışmalarda bulundu. 2012 yılında İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında Yönetim ve Organizasyon programında yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılında başladığı çalışma hayatına üniversiteden mezun olana kadar ara vermeden çeşitli sektörlerde çalışarak devam etti. 2004 yılında İnci Grup Bünyesinde başladığı profesyonel yöneticilik kariyerine 10 yıl boyunca grup bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında aldığı görevler ile devam etti. Otomotivden tekstil sektörüne ve dış ticaret sektöründe grup firmalarının Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2012 yılında TGS Dış Ticaret A.Ş.’nin halka arz sürecinde Yönetim kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini yerine getirdi. 2014 yılından beri Hayvancılık ve Dış Ticaret sektörlerinde faaliyet göstermekte olan firmaları ile ticaret hayatına devam etmektedir. Ak Parti Malatya 5. İl Olağan Kongresinde Yönetim Kurulu listesine girmiştir ve halen Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevi devam etmektedir. Evli ve 2 erkek çocuk babası olan Enes Perçin iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENİS AYDOĞAN

  Enis AYDOĞAN 1987 yılında Malatya'da doğdu.İlköğretimini Malatya Gazi İlköğretim Okulu'nda tamamladı.2004 yılında Malatya 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Lisesinden mezun oldu.2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.Lise hayatı bittikten sonra ticaretle meşgul olmaya başladı.Aynı zamanda çeşitli stk ve derneklerde görev aldı.2009 yılında Malatya Genç Müsiad şubesine üye oldu.2012-2014 yılları arasında Malatya Genç Müsiad şube başkanlığı görevinde bulunarak iline iki kez Türkiye 3.lüğü getirdi.Aynı zamanda takım arkadaşlarıyla birlikte Milli Türk Talebe Birliği Malatya şubesini kurdu ve bazı Stk şubelerinin kuruluşunda yer aldı. 2015 yılında 4. İl Gençlik Kolları Olağan kongresi ile birlikte AK Parti Malatya Gençlik Kolları İl Başkanlığına seçildi. 2015-2018 yılları arası AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yaptı.6.olağan İl kongresi ile birlikte İl yönetim kuruluna seçilen Enis AYDOĞAN Sosyal Politikalardan sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAHRETTİN ÖZKAYA

  1974 yılında Malatya’da dünyaya geldim. 1992 yılında Yunus Emre Endüstri Meslek Lisesinden mezun oldum. Direksiyon Usta Öğreticiliğim ve Aşçılık Usta Eğiticiliğim bulunmaktadır. Özkaya Tava ve Yemek Fabrikası ile Kadim Düğün Sarayı Ltd. Şti.’de sorumlu yöneticiliklerim bulunmaktadır. Ak Parti Battalgazi İlçe Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeliği ve Parti Sekreterliği, Battalgazi SYDV’de Mütevelli Heyeti Üyeliği görevlerinde bulundum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA BAYİR

  1994 Malatya doğumlu. İlk ve Ortaokulu Pütürge İlçesinde , Liseyi ise Açıkögretim ile tamamladı. 2017 Yılında İnönü Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. 2015 - 2017 yıllarında Ak Parti Battalgazi Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı (Sekreterya Birim Başkanı) , 6 ay İl Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı (Tanıtım Medya Birim Başkanlığı) yaptı. Daha sonra 24 Şubat Ak Parti Malatya 6. Olağan İl Kongresiyle İl Yönetim Kurulu olarak göreve devam etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FIRAT PALANCI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜRBÜZ İSMET YILMAZ

  19.05.1965 YILINDA MALATYADA DOĞDUM. İLK, ORT VE LİSEYİ MALATYA DA OKUDUM. MALATYA AK PARTİNİN KURUCU ÜYELERİNDEN BİRİYİM. 2001 YILINDAN İTİBAREN İL TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAKTAYIM. 2004 - 2007 YILLARI ARASINDA AR-GE BAŞKANLIĞI 2007-2015 YILLARI ARASINDA İDARİ VE MALİ, İŞLER BAŞKANLIĞINI GÖREVİNİ YAPTIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. MALATYADA SERBES TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HACİ BAYRAM YILMAZ

  1957 Malatya Sinan Köyü doğumluyum. İlkokulu Sinan Köyünde Ortaokul ve Liseyi Malatya merkezde okudum. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2.sınıftan ayrılarak İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliğini 1980 yılında bitirdim. Serbest ticaretle uğraşmaktayım. Kurucu üyeyim,sırası ile yerel yönetimler,seçim işleri,siyasi ve hukuk işleri,ekonomi işleri,Argeden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde çalıştım. Arge il başkan yardımcılığı görevim halen devam etmektedir. Evli ve dört çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KARAGÖZ

  1982 Malatya doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Malatya’da tamamladım.30/05/2011 tarihinde Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldum. Ticaret hayatına erken yaşlarda adım attım. 1997-2009 yılları arasında giyim sektöründe faaliyet gösterdim. 2009 yılında Karagöz Yapı İnşaat Giyim Gıda Limited Şirketi’ni kurdum. Halen inşaat sektöründe ticaret hayatına devam etmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KARAKAŞ

  1993 Malatya Pütürge doğumluyum öğrenimi durumum sırasıyla Çayköy ilk öğretim Haci İbrahim ortaokulu açık liseyi bitirdikten sonra Anadolu üniversitesi işletme bölümü okumaktayım askerlik hizmetini 2017 yılında Mardin Kızıltepe 4 üncü hudut alay komutanlığı da yaptım evli 1 çocuk babasıyım siyasete aktif olarak 2011yılında Pütürge ak parti gençlik Kolları yön 2013 yılında Battalgazi gençlik Kolları Tşk Bşk 2015 yılında Malatya il gençlik Kolları il Bşk Yrd görevinde bulundum iş hayatım aile şirketimiz taşımacılık ve inşaat şirketinin yön kurulu Bşk yapıyorum

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KARDEŞ

  1964 YILINDA MALATYA' DA DOĞDU, ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA' DA TAMAMLADI. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİNİ OKUDU. 1990 YILINDA ULUSLARARASI ÖZEL BİR ŞİRKETTE PROFESYONEL İŞ HAYATINA BAŞLADI. DOĞU ANADOLU - KARADENİZ VE MARMARA BÖLGELERİNDE SAHA SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLİĞİNİ YAPTI. 2012 YILINDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK İŞİNİ KURARAK, ULUSLARARASI ÜÇ FİRMANIN BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMIŞTIR. ÖZEL ŞİRKETLERİN YÖNETİCİLERİNE VE ÇALIŞANLARINA; YÖNETİM, KOÇLUK, İLETİŞİM, SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMLERİ VERDİ. 2015 YILINDA SİNGAPUR MERKEZLİ VE YÖNETİM OFİSİ SİNGAPURDA BULUNAN GLOBAL BİR MARKA OLAN BRAİNFİT STUDİO' NUN DOĞU VE GÜNEYDOĞU KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YAPMAKTA, 2012 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLHAN DOĞAN

  1964 Battalgazi / Malatya doğumluyum , İlk , Orta ve Lise eğitimimi Malatya'da tamamladım. 1987 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldum. 1985 yılından itibaren İnşaat ve Yapı Malzemeleri satışıyla uğraşmaktayım. 2001 yılı Ak Parti kurucu üyesiyim. Mevcut yönetimde Arapgir İlçe Koordinatörlüğünü yapmaktayım aynı zamanda YKM Başkanlığı görevini sürdürmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL HAKKI PEKEL

  1968 Malatya doğumluyum. Öğrenimimi sırasıyla Gazi ilkokulu,Atatürk ortaokulu ve Turan Emeksiz lisesinde tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Askerlik hizmetini 2000 yılında Kütahya hava er eğitim Tugay komutanlığında yaptım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Siyasete aktif olarak 1993 yılında; kuruculuğunu ve genel başkanlığını Aydın MENDERES'in yaptığı Büyük Değişim Partisi Malatya Merkez ilçe Başkanlığı ile başladım. Daha sonra Demokrat Parti Malatya Merkez ilçe Başkanlığı yaptım. 2015 yılı ocak ayında yapılan Ak parti il kongresi ile Ak parti il yönetimine katıldım. Akaryakıt bayiliği ve hazır beton imalatının yanı sıra çiftçilikle uğraşıyorum. Sivil toplum kuruluşu olarak; Malatya akaryakıt ve otogaz satıcıları derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KAMİL BİTER

  1980 Almanya doğumluyum Fırat ilköğretim,atatürk ortaokulu MALATYA lisesi mezunuyum 1999 yılında İnönü Ünv den edebiyat fakültesi kimya bölümü kazandım 2003 yılında mezun oldum 2005 yılında yüksek lisansımı tamamladım.2005 yılından beri aktif olarak kimya ögretmenliği yapmaktayım 2010 yılından beri özel okul ve kurs işletmeciği ile MALATYA ya 3 tane eğitim kurumlarımızla hizmet vermekteyiz Marmara Okulları Yönetim Kurulu Başkanı olarak ilimize hizmet etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMUT ÜNER ÖZER

  1961 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA TAMAMLADIM. 1984 YILINDA 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. 1987 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPTIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KUNDAKTEPE

  1989 YILINDA MALATYA BATTALGAZİ İLÇESİNDE DOĞDUM. 2014 YILINDA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖN. VE SİYASET BİLİMİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. MALATYA MESLEK YÜKSEK OKULUNDA İNŞAAT TEKNİKERLİĞİ BÖLÜMÜNÜ OKUMAKTAYIM AYNI ZAMANDA İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİNDE KAMU YÖN VE SİYASET BİLİMİ BÖLÜMÜNDE YÜKSEK LİSANS OKUMAKTAYIM. ÖZEL SEKTÖRDE İNŞAAT ALANINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ULAŞ

  1970 yılında Malatya da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Malatya da tamamladı.Ticaret le uğraşmakta olup ,iki dönem Ak parti teşkilatında il yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MERAL ASLAN

  1971 Malatya Yeşilyurt da doğdum. İlk,orta, lise tahsilimi memleketimin farklı şehirlerinde tamamladım. İnönü Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunuyum. Özel hastane de, çeşitli STK larda görev aldım. Aile Danışmanlığı Sertifikam mevcut. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İlahiyat okudum. Şu anda İnönü Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Tıbbi Biyokimya Yüksek Lisansı yapmaktayım. İngilizce ve eser derecede Arapça bilmekteyim. Evli 3 çocuk annesiyim. Ak Parti Teşkilatı ile kurulduğundan beri gönül bağı ve oyum vardı, son 3 yıldır da Ak parti teşkilat üyesiyim.Malatya İl Kadın Kolların Ar-Ge biriminde görev yaptım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  METİN ÖZCAN

  1973 Malatya doğumlu olan Özcan İlk Orta ve Lise öğrenimini Malatya' da tamamladı. Akabinde ticaret hayatına atıldı. 22 yıldır kuru kayısı ticareti yapmaktadır. 2012 yılında AK Parti Malatya Merkez İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyesi olarak göreve başladı. Daha sonra İlçe Başkan Yardımcılığı ve 6. Olağan İl Kongresi ile birlikte AK Parti Malatya İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilen Özcan Akçadağ ilçe koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MİRAÇ GÖÇMEZ

  1986 Malatya Doğumlu olan Göçmez ilk orta ve lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2008 yılında mezun olduktan sonra İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını yapmaktadır. Askerlik Görevini 2010 yılında tamamlamıştır. 2008-2014 yılları arasında Aile şirketlerine ait Özel bir Sağlık Kuruluşunda Yöneticilik yapan Göçmez , Kuru Kayısı ve İncir İhracatı yapan firmada yine Yöneticilik yapmaktadır. 2012 yılında İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Göçmez 2015 yılında yapılan İl Kongresinde Yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilen Göçmez Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED FATİH ŞAHİN

  28.03.1984 Malatya doğumluyum. İlk orta lise ve üniversite öğrenimime Malatya'da tamamladım. Parti kuruluşunda Malatya İl Gençlik Kolları Yönetiminde yer aldım. 2015 yılında yapılan İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildim. 2010 yılında vatani görevimi bitirdim. Ticaretle uğraşıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET ŞİNASİ EKMEKCİ

  Muhammet Şinasi Ekmekci 20 kasım 1984 Malatya doğumlu 34 yaşında ve evli olup ilk , orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamlayıp 2003 tarihinde Kıbrıs yakın Doğu üniversitesi hukuk fakültesini kazanarak lisans eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılında yakın Doğu üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olarak 2012 yılında Malatya barosunda avukatlık stajı yapmıştır. 2013 yılında Malatya barosuna kayıt yaptırarak avukatlık mesleğine başlamıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA REŞİT REŞİTOĞLU

  24 Kasım 1992 tarihinde Malatya’da dünyaya gelen Mustafa REŞİTOĞLU, ilköğrenimini Malatya’da, lise öğrenimini Doğanşehir Anadolu Lisesi’nde, Lisans eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi – Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış olup, 2016 Haziran ayında Malatya Barosu’na kaydını yaptırarak, bu tarihten beri Malatya’da Avukatlık yapmaktadır. Reşitoğlu, üniversite öğrencilik yıllarında Erzurum’da, avukatlık mesleğinde Malatya’da olmak üzere, Hukukçular Kulübü, Milli Türk Talebe Birliği, TÜGVA, Adalet ve Medeniyet Derneği, Kardeşlik ve Birlik Derneği gibi çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları’nda kurucu ve yönetici pozisyonda faaliyet göstermiş olup, 24 Şubat 2018 tarihinde yapılan, Ak Parti Malatya 6. Olağan İl Kongresi’nde, İl Yönetimine seçilmiştir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NADİR ÇALIK

  1977 YILINDA MALATYA YEŞİLYURT İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ YEŞİLYURT TA LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAZLI ÜZMEZ

  1992 İstanbul Doğumluyum. İlkokul ve Ortaokul eğitimimi Malatya Gazi İlkokulunda tamamlayıp, lise Eğitimime Malatya Atatürk Kız Lisesinde devam ettim. 2010 yılında İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümüne Başlayıp 2014 yılında üniversite eğitimimi Tamamladım. 2015 yılının Mart ayında Yapılan Kongre ile Ak Parti il Gençlik kolları yönetim kurulu üyeliğine başlayıp, Eylül 2015-Mart 2018 tarihleri arasında Ak Parti il Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı Yaptım. Hali Hazırda Ak Partil Yönetim Kurulu Üyeliği Yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEBİYE AVCI

  1976 Malatya doğumluyum aslen Arapgirliyim İlk okulu Hasan Varol ilk öğretim okulusunda Orta öğrenimimi Atatürk Orta Okulunda Liseyi Atatürk Kız Lisesin de tamamladım. Yüksek Öğrenimi İnönü Üniversitesinin Yönetim ve Organizasyon programının Yerel Yönetimler bölümünü bitirdim daha sonra Yüksek öğrenimime Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldum. Ak Parti Malatya teşkilatında aktif olarak görevler aldım.2013-2014 yılları arasında Ak Parti Yeşilyurt ilçe Kadın kollarında Yerel Yönetimler birim başkanlığı 2015-2016 yıllarında Ak Parti Yeşilyurt kadın koll. da İlçe Sekreterliği 2016-2018 yılların aradın da Ak Parti Yeşilyurt kadın kolların da Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlıkları yaptım. 2018 de gerçekleştirilen Malatya il kongresinde Ak Parti deki görevime il yönetim kurulu üyesi olarak devam etmek deyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECMETTİN KARAKAŞ

  09.03.1978 tarihinde malatyada doğdum ilk orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra İnönü Üniversitesi otomotiv ve kamu yönetimi bölümlerini iş hayatından kaynaklı yoğunluktan dolayı yarıda bırakarak ticaret ile meşgul oldum ilk siyasi hayatıma 1998 yılında saadet partisi Eminönü gençlik kollarında aktif görev alarak başladım daha sonra 2002 yılında Ak parti kuruluşu ile çeşitli görevler alarak devam ettim şu an malatyada faaliyet gösteren çocuk giyim mağazası ile iş hayatıma devam etmekteyim evli ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEVZAT DİRİ

  1967 Malatya Merkeze bağlı Bulgurlu Köyünde doğdum. İlkokulu Bulgurlu köyünde okudum. Orta ve lise tahsilimi Malatya Fatih Lisesinde tamamladım.1986 yılında ticaret hayatına atıldım.Şuanda icra ettiğim Malatya-Elazığ,Tunceli-Adıyaman,K.Maraş-Diyarbakır illerine gıda maddelerinde bölge bayiliği yapmaktayım.Ak Parti AR-GE den Sorumlu Başkanlığı görevinde bulundum, Ticaret Odası Yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN SERT

  1976 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 2001 YILINDA MEZUN OLDUM. 2003 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NUSRET ASLAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER KARAASLAN

  1978 yılında Malatya nın Akçadağ İlçesin doğdum. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Lisans eğitimimi tamamladım. Halen Mühendislik, mimarlık tasarım ve danışmanlık hizmetlerinin yanında müteahhit olarak konut projeleri yapmaktayım. Evliyim ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ŞENGÜN

  1985 yılı Ankara doğumluyum. Malatya Hekimhanlıyım ve 2011 yılında Hukuk Fakültesinden mezun oldum. Mezun olduktan sonra İstanbul’da ve Malatya’da olmak üzere görev yaptım. Şuanda Kamu Hukuku alanında yüksek lisansıma devam etmekteyim. Çeşitli bilimsel çalışmalar ve Hukuk alanında yayımlar oluşturmaktayım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. Avukat olan eşim ile birlikte Malatya Merkezde ofisimizde mesleğimizi icra etmekteyiz.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN BARMAN

  30 .04.1966 Malatya Doğumlu Barman , Lise mezunu olup Üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. Siyasi hayatına Refah partisinde başlayan Barman , Ak parti kuruluşuyla birlikte İlk il kongresinde il yönetim kurulu üyesi olarak göreve başlamış sırasıyla Ahmet Çakır , Mustafa Şahin , Bülent Tüfenkci ve Hakan Kahtalı ile yönetim kurulu üyesi olarak devam etmiştir. Sn. Ahmet Çakır Başkanımız ile birlikte Belediye Başkanlığı seçimlerinde Meclis üyesi olarak seçilen Barman Malatya Belediyespor Başkanlığını yapmıştır. İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Barman aynı zamanda Hekimhan ilçe koordinatörlüğü görevine devam etmektedir. Baba meleği olan Fırıncılığı devam ettiren Barman 15 yıl boyunca amatör ve profesyonel futbol oynamış , Atletizm ve Masa tenisi dallarında Türkiye derecesi yapmış ve Malatyamızı ulusal anlamda temsil etmiştir. Evli ve 3 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZLEM AKAR BİNBAŞIOĞLU

  1986 doğumluyum. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldum. İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Framakoloji A.B.D yüksek lisans yapmaktayım. 2008 yılında katılmış olduğum Ak Parti ailesinde halen yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaktayım. Evliyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RIDVAN BUDAK

  195 DOĞANŞEHİR DOĞUMLUYUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. BUDAKSAN İNŞ. TAŞ. GIDA TARIM TEKS. TEM. OTOM. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. YÖNETİCİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞAHİN KARAHAN

  01 Nisan 1975'de Malatya ilinde doğdu. Babasının adı Celal, annesinin adı Remziye'dir. İlk ve Orta Öğremini İstanbul 'da tamamladı. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesinden tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. 2005 yılında Anavatan partisi İstanbul Eminönü ilçe sekreteri olarak görev yaptı. 2011 yılında yapılan 4.olağan kongre sonrası Malatya il yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2015 yılında yapılan 5. olağan kongre sonrası, Arge den sorumlu il başkan Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. İngilizce bilen Karahan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERPİL ALTUN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞEVKET GÜNEŞ

  1969 Malatya doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Hanımın çiftliğinde tamamladı. Malatya da Esnaf olarak çalışmaktadır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUNUS AKÇİN

  1984 MALATYA doğumlu İlköğretim Barbaros ilköğretim okulu Ortaokul imam hatip Lisesi Lise şehit Kemal Özalper endüstri meslek lisesi Üniversite İnönü unuversitesi Myo makine bölümü terk 2005-2009yılında genç Müsiad yönetim kurulu uyeligi 2009-2012 yılı genç MÜSİAD Başkanlığı gorevini yürüttüm 2009 yılı Tobb MALATYA genç Girişimciler kurulu kurucu uyeligi ve yönetim kurulu uyeligi 2011 yılında musiad uyeligi 2015TOBB MALATYA genç girisimciler kurulu başkanlığı devam etmektedir. 2017 yılında musiad yönetim kurulu uyeligi devam etmektedir. 2003 yılında kendi şahıs firmamı kurarak ticari hayatıma başladım. 2011 yılında kardeşlerimle beraber Akçir gıda tarım tic san ltd Şti kurarak kayısı ve kayısı çekirdeği işletmesini yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEYNAL KAYAN

  1957 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ MALATYADA TAMALADIM. İSTANBUL ÜNİV.TIP FAK.DEN 1984 YILINDA MEZUN OLDUM.SERBEST HEKİM OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.