• ×

  İl Başkanı

  HAKAN KAHTALI

  HAKAN KAHTALI 1966 yılında Malatya'da doğan Hakan KAHTALI; İlk, Orta ve Lise öğrenimini Malatya' da tamamladı. Okan Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü mezunu olan KAHTALI 1987 - 1992 yılları arasında İstanbul’da, 1992 - 1993 yılları arasında Antalya/Alanya‘da Gıda İşletmeciliği,1993-1998 yılları arasında Malatya'da özel bir şirkette satış müdürlüğü yapmıştır. 1994 yılında Malatya’da kendi şirketini kuran KAHTALI, Doğu ve Güneydoğu Bölgelerinde hizmet veren ulusal gıda ve temizlik firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Hakan KAHTALI, partimizin kuruluşunda AK Parti İl yönetim kurulu üyeliği, 2007-2015 yılları arasında İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 18 Ocak 2015 tarihinde yapılan AK Parti Malatya 5.Olağan İl kongresinde İl Başkanlığına seçilen Hakan KAHTALI;evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULLAH CANPOLAT

  1975 yılında Malatya'da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Malatya'da tamamladıktan sonra erken yaşlarda ticaret hayatına atıldı. Başta inşaat sektörü olmak üzere çeşitli iş alanlarında aktif olarak faliyetlerine devam etmektedir.Bir dönem Yeni Malatya sporda yöneticilik yapmıştır. Şuan Müsiat ve mimder de başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Malatya Büyük Şehir Belediye spor klubünde yönetim kurulu üyesidir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET KESKİN

  01.01.1969 Malatya doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Malatya'da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü' nü yarıda bıraktım . 1996 Temmuz'dan bu yana Yeni Akit ve Yeni Şafak Malatya Temsilciliğini yapmaktayım. Malatya Nethaber Gazetesi imtiyaz sahibiyim.Sarı Basın Kartına sahibim. Evli ve 5 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ARİF AYDOĞMUŞ

  1980 Elazığ Baskil doğumluyum , İlk Orta ve Lise eğitimimi Malatya'da tamamladıktan sonra ticaret ile uğraşmaya başladım. Evli 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞE TURHAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BARBAROS HAYRETTİN ÜNAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BASRİ MUTLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CELAL AKSAÇ

  1972 Malatya Doğumlu olan Aksaç , İlk Orta ve Lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. Yoğun iş hayatından dolayı yüksek eğitimini yarıda bırakarak ticaret hayatına atılmıştır. Aksu Eczacılık ve İlaç Sanayi Firmasında ticari hayatını devam ettirmekte olan Aksaç evli 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CUMALİ ALTINTOP

  1956 yılında Malatya da doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Malatya da tamamladım. Ticaret ile iştigal ediyorum, toptan hayvan yemlerini pazarlıyorum. Ak Parti de 2009 yılı itibariyle partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım. Evli ve beş çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE TAŞCI

  25.10.1961 Malatya doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. 2008 yılında Halkbanktan Yönetmen pozisyonundan emekli oldum. 2008 yılından beri AK Parti İl Yönetim kurulu üyesiyim. 12 yıldır Türkiye Yardım Sevenler Derneğinin Şube Başkanlığını yapmaktayım.Evliyim 2 kızım var.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRAH İNCE

  01.03.1987 AKÇADAĞ DOĞUMLU, MALATYA LİSESİ MEZUNU EVLİ İKİ ÇOCUK BABASI HATLI MİNİBÜS İŞLETMECİLİĞİ YAPIYOR, 2014 YILINDA AK PARTİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ İLÇE SEKRETERLİĞİNDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDU, AYRICA 2015 7 HAZİRAN VE 1 KASIM 2015 SEÇİMLERİNE İLÇE SKM BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTI. BİR KASIM 2015 SEÇİMLERİNDEN SONRA İLÇE TANITITIM VE MEDYA DAN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILIĞINA GELDİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENES PERÇİN

  1977 yılında Malatya’da doğdu. İlköğrenimini Bursa da, orta öğrenimini ve lise öğrenimini Malatya da tamamladı. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 2001 – 2003 yılları arasında İngiltere de dil eğitimi ve Uluslararası Finansman Teknikleri üzerine çalışmalarda bulundu. 2012 yılında İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında Yönetim ve Organizasyon programında yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılında başladığı çalışma hayatına üniversiteden mezun olana kadar ara vermeden çeşitli sektörlerde çalışarak devam etti. 2004 yılında İnci Grup Bünyesinde başladığı profesyonel yöneticilik kariyerine 10 yıl boyunca grup bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında aldığı görevler ile devam etti. Otomotivden tekstil sektörüne ve dış ticaret sektöründe grup firmalarının Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2012 yılında TGS Dış Ticaret A.Ş.’nin halka arz sürecinde Yönetim kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini yerine getirdi. 2014 yılından beri Hayvancılık ve Dış Ticaret sektörlerinde faaliyet göstermekte olan firmaları ile ticaret hayatına devam etmektedir. Ak Parti Malatya 5. İl Olağan Kongresinde Yönetim Kurulu listesine girmiştir ve halen Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevi devam etmektedir. Evli ve 2 erkek çocuk babası olan Enes Perçin iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENİS AYDOĞAN

  Enis AYDOĞAN 1987 yılında Malatya'da doğdu.İlköğretimini Malatya Gazi İlköğretim Okulu'nda tamamladı.2004 yılında Malatya 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Lisesinden mezun oldu.2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.Lise hayatı bittikten sonra ticaretle meşgul olmaya başladı.Aynı zamanda çeşitli stk ve derneklerde görev aldı.2009 yılında Malatya Genç Müsiad şubesine üye oldu.2012-2014 yılları arasında Malatya Genç Müsiad şube başkanlığı görevinde bulunarak iline iki kez Türkiye 3.lüğü getirdi.Aynı zamanda takım arkadaşlarıyla birlikte Milli Türk Talebe Birliği Malatya şubesini kurdu ve bazı Stk şubelerinin kuruluşunda yer aldı. 2015 yılında Olağan kongre ile birlikte AK Parti Malatya Gençlik Kolları İl Başkanlığına seçildi. AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini sürdüren Enis Aydoğan 2016 Ağustos ayında evlendi...

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ESMA CEYHAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAHRETTİN ÖZKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA BAYİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA BÜŞRA YILMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FIRAT PALANCI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜRBÜZ İSMET YILMAZ

  19.05.1965 YILINDA MALATYADA DOĞDUM. İLK, ORT VE LİSEYİ MALATYA DA OKUDUM. MALATYA AK PARTİNİN KURUCU ÜYELERİNDEN BİRİYİM. 2001 YILINDAN İTİBAREN İL TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAKTAYIM. 2004 - 2007 YILLARI ARASINDA AR-GE BAŞKANLIĞI 2007-2015 YILLARI ARASINDA İDARİ VE MALİ, İŞLER BAŞKANLIĞINI GÖREVİNİ YAPTIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. MALATYADA SERBES TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HACİ BAYRAM YILMAZ

  1957 Malatya Sinan Köyü doğumluyum. İlkokulu Sinan Köyünde Ortaokul ve Liseyi Malatya merkezde okudum. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2.sınıftan ayrılarak İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliğini 1980 yılında bitirdim. Serbest ticaretle uğraşmaktayım. Kurucu üyeyim,sırası ile yerel yönetimler,seçim işleri,siyasi ve hukuk işleri,ekonomi işleri,Argeden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde çalıştım. Arge il başkan yardımcılığı görevim halen devam etmektedir. Evli ve dört çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KARAGÖZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KARAKAŞ

  1993 Malatya Pütürge doğumluyum öğrenimi durumum sırasıyla Çayköy ilk öğretim Haci İbrahim ortaokulu açık liseyi bitirdikten sonra Anadolu üniversitesi işletme bölümü okumaktayım askerlik hizmetini 2017 yılında Mardin Kızıltepe 4 üncü hudut alay komutanlığı da yaptım evli 1 çocuk babasıyım siyasete aktif olarak 2011yılında Pütürge ak parti gençlik Kolları yön 2013 yılında Battalgazi gençlik Kolları Tşk Bşk 2015 yılında Malatya il gençlik Kolları il Bşk Yrd görevinde bulundum iş hayatım aile şirketimiz taşımacılık ve inşaat şirketinin yön kurulu Bşk yapıyorum

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KARDEŞ

  1964 YILINDA MALATYA' DA DOĞDU, ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA' DA TAMAMLADI. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİNİ OKUDU. 1990 YILINDA ULUSLARARASI ÖZEL BİR ŞİRKETTE PROFESYONEL İŞ HAYATINA BAŞLADI. DOĞU ANADOLU - KARADENİZ VE MARMARA BÖLGELERİNDE SAHA SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLİĞİNİ YAPTI. 2012 YILINDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK İŞİNİ KURARAK, ULUSLARARASI ÜÇ FİRMANIN BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMIŞTIR. ÖZEL ŞİRKETLERİN YÖNETİCİLERİNE VE ÇALIŞANLARINA; YÖNETİM, KOÇLUK, İLETİŞİM, SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMLERİ VERDİ. 2015 YILINDA SİNGAPUR MERKEZLİ VE YÖNETİM OFİSİ SİNGAPURDA BULUNAN GLOBAL BİR MARKA OLAN BRAİNFİT STUDİO' NUN DOĞU VE GÜNEYDOĞU KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YAPMAKTA, 2012 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLHAN DOĞAN

  1964 Battalgazi / Malatya doğumluyum , İlk , Orta ve Lise eğitimimi Malatya'da tamamladım. 1987 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldum. 1985 yılından itibaren İnşaat ve Yapı Malzemeleri satışıyla uğraşmaktayım. 2001 yılı Ak Parti kurucu üyesiyim. Mevcut yönetimde Arapgir İlçe Koordinatörlüğünü yapmaktayım aynı zamanda YKM Başkanlığı görevini sürdürmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL HAKKI PEKEL

  1968 Malatya doğumluyum. Öğrenimimi sırasıyla Gazi ilkokulu,Atatürk ortaokulu ve Turan Emeksiz lisesinde tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Askerlik hizmetini 2000 yılında Kütahya hava er eğitim Tugay komutanlığında yaptım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Siyasete aktif olarak 1993 yılında; kuruculuğunu ve genel başkanlığını Aydın MENDERES'in yaptığı Büyük Değişim Partisi Malatya Merkez ilçe Başkanlığı ile başladım. Daha sonra Demokrat Parti Malatya Merkez ilçe Başkanlığı yaptım. 2015 yılı ocak ayında yapılan Ak parti il kongresi ile Ak parti il yönetimine katıldım. Akaryakıt bayiliği ve hazır beton imalatının yanı sıra çiftçilikle uğraşıyorum. Sivil toplum kuruluşu olarak; Malatya akaryakıt ve otogaz satıcıları derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KAMİL BİTER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMUT ÜNER ÖZER

  1961 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA TAMAMLADIM. 1984 YILINDA 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. 1987 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPTIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KUNDAKTEPE

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ULAŞ

  1970 yılında Malatya da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Malatya da tamamladı.Ticaret le uğraşmakta olup ,iki dönem Ak parti teşkilatında il yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MERAL ASLAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  METİN ÖZCAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MİRAÇ GÖÇMEZ

  1986 Malatya Doğumlu olan Göçmez ilk orta ve lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2008 yılında mezun olduktan sonra İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını yapmaktadır. Askerlik Görevini 2010 yılında tamamlamıştır. 2008-2014 yılları arasında Aile şirketlerine ait Özel bir Sağlık Kuruluşunda Yöneticilik yapan Göçmez , Kuru Kayısı ve İncir İhracatı yapan firmada yine Yöneticilik yapmaktadır. 2012 yılında İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Göçmez 2015 yılında yapılan İl Kongresinde Yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilen Göçmez Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED FATİH ŞAHİN

  28.03.1984 Malatya doğumluyum. İlk orta lise ve üniversite öğrenimime Malatya'da tamamladım. Parti kuruluşunda Malatya İl Gençlik Kolları Yönetiminde yer aldım. 2015 yılında yapılan İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildim. 2010 yılında vatani görevimi bitirdim. Ticaretle uğraşıyorum.Evliyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET ŞİNASİ EKMEKCİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA REŞİT REŞİTOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NADİR ÇALIK

  1977 YILINDA MALATYA YEŞİLYURT İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ YEŞİLYURT TA LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAZLI ÜZMEZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEBİYE AVCI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEVZAT DİRİ

  1967 Malatya Merkeze bağlı Bulgurlu Köyünde doğdum. İlkokulu Bulgurlu köyünde okudum. Orta ve lise tahsilimi Malatya Fatih Lisesinde tamamladım.1986 yılında ticaret hayatına atıldım.Şuanda icra ettiğim Malatya-Elazığ,Tunceli-Adıyaman,K.Maraş-Diyarbakır illerine gıda maddelerinde bölge bayiliği yapmaktayım.Ak Parti AR-GE den Sorumlu Başkanlığı görevinde bulundum, Ticaret Odası Yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN SERT

  1976 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 2001 YILINDA MEZUN OLDUM. 2003 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER KARAASLAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ŞENGÜN

  1985 yılı Ankara doğumluyum. Malatya Hekimhanlıyım ve 2011 yılında Hukuk Fakültesinden mezun oldum. Mezun olduktan sonra İstanbul’da ve Malatya’da olmak üzere görev yaptım. Şuanda Kamu Hukuku alanında yüksek lisansıma devam etmekteyim. Çeşitli bilimsel çalışmalar ve Hukuk alanında yayımlar oluşturmaktayım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. Avukat olan eşim ile birlikte Malatya Merkezde ofisimizde mesleğimizi icra etmekteyiz.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN BARMAN

  30 .04.1966 Malatya Doğumlu Barman , Lise mezunu olup Üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. Siyasi hayatına Refah partisinde başlayan Barman , Ak parti kuruluşuyla birlikte İlk il kongresinde il yönetim kurulu üyesi olarak göreve başlamış sırasıyla Ahmet Çakır , Mustafa Şahin , Bülent Tüfenkci ve Hakan Kahtalı ile yönetim kurulu üyesi olarak devam etmiştir. Sn. Ahmet Çakır Başkanımız ile birlikte Belediye Başkanlığı seçimlerinde Meclis üyesi olarak seçilen Barman Malatya Belediyespor Başkanlığını yapmıştır. İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Barman aynı zamanda Hekimhan ilçe koordinatörlüğü görevine devam etmektedir. Baba meleği olan Fırıncılığı devam ettiren Barman 15 yıl boyunca amatör ve profesyonel futbol oynamış , Atletizm ve Masa tenisi dallarında Türkiye derecesi yapmış ve Malatyamızı ulusal anlamda temsil etmiştir. Evli ve 3 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZLEM AKAR BİNBAŞIOĞLU

  1986 doğumluyum. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldum. İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Framakoloji A.B.D yüksek lisans yapmaktayım. 2008 yılında katılmış olduğum Ak Parti ailesinde halen yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaktayım. Evliyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RIDVAN BUDAK

  195 DOĞANŞEHİR DOĞUMLUYUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. BUDAKSAN İNŞ. TAŞ. GIDA TARIM TEKS. TEM. OTOM. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. YÖNETİCİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞAHİN KARAHAN

  01 Nisan 1975'de Malatya ilinde doğdu. Babasının adı Celal, annesinin adı Remziye'dir. İlk ve Orta Öğremini İstanbul 'da tamamladı. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesinden tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. 2005 yılında Anavatan partisi İstanbul Eminönü ilçe sekreteri olarak görev yaptı. 2011 yılında yapılan 4.olağan kongre sonrası Malatya il yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2015 yılında yapılan 5. olağan kongre sonrası, Arge den sorumlu il başkan Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. İngilizce bilen Karahan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERPİL ALTUN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞEVKET GÜNEŞ

  1969 Malatya doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Hanımın çiftliğinde tamamladı. Malatya da Esnaf olarak çalışmaktadır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUNUS AKÇİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEYNAL KAYAN

  1957 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ MALATYADA TAMALADIM. İSTANBUL ÜNİV.TIP FAK.DEN 1984 YILINDA MEZUN OLDUM.SERBEST HEKİM OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.