• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MAHMUT ÜNER ÖZER

  1961 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA TAMAMLADIM. 1984 YILINDA 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. 1987 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPTIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  EKREM DAĞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  NAMIK GÖREN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  ENES PERÇİN

  1977 yılında Malatya’da doğdu. İlköğrenimini Bursa da, orta öğrenimini ve lise öğrenimini Malatya da tamamladı. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 2001 – 2003 yılları arasında İngiltere de dil eğitimi ve Uluslararası Finansman Teknikleri üzerine çalışmalarda bulundu. 2012 yılında İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında Yönetim ve Organizasyon programında yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılında başladığı çalışma hayatına üniversiteden mezun olana kadar ara vermeden çeşitli sektörlerde çalışarak devam etti. 2004 yılında İnci Grup Bünyesinde başladığı profesyonel yöneticilik kariyerine 10 yıl boyunca grup bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında aldığı görevler ile devam etti. Otomotivden tekstil sektörüne ve dış ticaret sektöründe grup firmalarının Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2012 yılında TGS Dış Ticaret A.Ş.’nin halka arz sürecinde Yönetim kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini yerine getirdi. 2014 yılından beri Hayvancılık ve Dış Ticaret sektörlerinde faaliyet göstermekte olan firmaları ile ticaret hayatına devam etmektedir. Ak Parti Malatya 5. İl Olağan Kongresinde Yönetim Kurulu listesine girmiştir ve halen Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevi devam etmektedir. Evli ve 2 erkek çocuk babası olan Enes Perçin iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ENİS AYDOĞAN

  Enis AYDOĞAN 1987 yılında Malatya'da doğdu.İlköğretimini Malatya Gazi İlköğretim Okulu'nda tamamladı.2004 yılında Malatya 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Lisesinden mezun oldu.2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.Lise hayatı bittikten sonra ticaretle meşgul olmaya başladı.Aynı zamanda çeşitli stk ve derneklerde görev aldı.2009 yılında Malatya Genç Müsiad şubesine üye oldu.2012-2014 yılları arasında Malatya Genç Müsiad şube başkanlığı görevinde bulunarak iline iki kez Türkiye 3.lüğü getirdi.Aynı zamanda takım arkadaşlarıyla birlikte Milli Türk Talebe Birliği Malatya şubesini kurdu ve bazı Stk şubelerinin kuruluşunda yer aldı. 2015 yılında 4. İl Gençlik Kolları Olağan kongresi ile birlikte AK Parti Malatya Gençlik Kolları İl Başkanlığına seçildi. 2015-2018 yılları arası AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yaptı.6.olağan İl kongresi ile birlikte İl yönetim kuruluna seçilen Enis AYDOĞAN Sosyal Politikalardan sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.Evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  AHMET CEM ERDEM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ORHAN BARMAN

  30 .04.1966 Malatya Doğumlu Barman , Lise mezunu olup Üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. Siyasi hayatına Refah partisinde başlayan Barman , Ak parti kuruluşuyla birlikte İlk il kongresinde il yönetim kurulu üyesi olarak göreve başlamış sırasıyla Ahmet Çakır , Mustafa Şahin , Bülent Tüfenkci ve Hakan Kahtalı ile yönetim kurulu üyesi olarak devam etmiştir. Sn. Ahmet Çakır Başkanımız ile birlikte Belediye Başkanlığı seçimlerinde Meclis üyesi olarak seçilen Barman Malatya Belediyespor Başkanlığını yapmıştır. İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Barman aynı zamanda Hekimhan ilçe koordinatörlüğü görevine devam etmektedir. Baba meleği olan Fırıncılığı devam ettiren Barman 15 yıl boyunca amatör ve profesyonel futbol oynamış , Atletizm ve Masa tenisi dallarında Türkiye derecesi yapmış ve Malatyamızı ulusal anlamda temsil etmiştir. Evli ve 3 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  RAMAZAN BOZKURT

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  AYTUNÇ NARİN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İSMAİL HAKKI PEKEL

  1968 Malatya doğumluyum. Öğrenimimi sırasıyla Gazi ilkokulu,Atatürk ortaokulu ve Turan Emeksiz lisesinde tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Askerlik hizmetini 2000 yılında Kütahya hava er eğitim Tugay komutanlığında yaptım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Siyasete aktif olarak 1993 yılında; kuruculuğunu ve genel başkanlığını Aydın MENDERES'in yaptığı Büyük Değişim Partisi Malatya Merkez ilçe Başkanlığı ile başladım. Daha sonra Demokrat Parti Malatya Merkez ilçe Başkanlığı yaptım. 2015 yılı ocak ayında yapılan Ak parti il kongresi ile Ak parti il yönetimine katıldım. Akaryakıt bayiliği ve hazır beton imalatının yanı sıra çiftçilikle uğraşıyorum. Sivil toplum kuruluşu olarak; Malatya akaryakıt ve otogaz satıcıları derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  İBRAHİM KARAMAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  HİCRET ŞEYMA SARAÇ AYDOĞAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  KAHRAMAN KAVUK

  1974 yılında Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde doğdu. İlkokulu Malatya Derme İlkokulunda , orta ve lise öğrenimini Malatya Anadolu Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. 1992 yılında ticari hayata başladı.2008 yılında ailesiyle birlikte Akaryakıt, Hazır Beton ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren KAVUKSAN A.Ş.’ni kurdu.Şirketin Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yeni Malatyaspor’da ve Malatya Büyükşehir Belediyespor ‘da As başkanlık yaptı . Mader Malatya Akaryakıt ve Otogaz Satıcıları Derneğinde Başkan Yardımcısıdır.Ak Parti Malatya İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli , 2 çocuk babasıdır.