• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MAHMUT ÜNER ÖZER

  1961 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA TAMAMLADIM. 1984 YILINDA 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. 1987 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPTIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  NADİR ÇALIK

  1977 YILINDA MALATYA YEŞİLYURT İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ YEŞİLYURT TA LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  NURETTİN SERT

  1976 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 2001 YILINDA MEZUN OLDUM. 2003 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MİRAÇ GÖÇMEZ

  1986 Malatya Doğumlu olan Göçmez ilk orta ve lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2008 yılında mezun olduktan sonra İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını yapmaktadır. Askerlik Görevini 2010 yılında tamamlamıştır. 2008-2014 yılları arasında Aile şirketlerine ait Özel bir Sağlık Kuruluşunda Yöneticilik yapan Göçmez , Kuru Kayısı ve İncir İhracatı yapan firmada yine Yöneticilik yapmaktadır. 2012 yılında İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Göçmez 2015 yılında yapılan İl Kongresinde Yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilen Göçmez Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ŞAHİN KARAHAN

  01 Nisan 1975'de Malatya ilinde doğdu. Babasının adı Celal, annesinin adı Remziye'dir. İlk ve Orta Öğremini İstanbul 'da tamamladı. Lise öğrenimini İstanbul Pertevniyal Lisesinden tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. 2005 yılında Anavatan partisi İstanbul Eminönü ilçe sekreteri olarak görev yaptı. 2011 yılında yapılan 4.olağan kongre sonrası Malatya il yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2015 yılında yapılan 5. olağan kongre sonrası, Arge den sorumlu il başkan Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. İngilizce bilen Karahan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ENES PERÇİN

  2001-2003 BRİTTANİC THERMOPLASTİC ENGİNEERİNG İNGİLTERE KALİTE KONTROL DEPARTMANI UZMAN YRD. PRES ATÖLYESİ VE KALIP MERKEZİ UZMAN YARD.GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  NEVZAT DİRİ

  1967 Malatya Merkeze bağlı Bulgurlu Köyünde doğdum. İlkokulu Bulgurlu köyünde okudum. Orta ve lise tahsilimi Malatya Fatih Lisesinde tamamladım.1986 yılında ticaret hayatına atıldım.Şuanda icra ettiğim Malatya-Elazığ,Tunceli-Adıyaman,K.Maraş-Diyarbakır illerine gıda maddelerinde bölge bayiliği yapmaktayım.Ak Parti AR-GE den Sorumlu Başkanlığı görevinde bulundum, Ticaret Odası Yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  GÜRBÜZ İSMET YILMAZ

  19.05.1965 YILINDA MALATYADA DOĞDUM. İLK, ORT VE LİSEYİ MALATYA DA OKUDUM. MALATYA AK PARTİNİN KURUCU ÜYELERİNDEN BİRİYİM. 2001 YILINDAN İTİBAREN İL TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAKTAYIM. 2004 - 2007 YILLARI ARASINDA AR-GE BAŞKANLIĞI 2007-2015 YILLARI ARASINDA İDARİ VE MALİ, İŞLER BAŞKANLIĞINI GÖREVİNİ YAPTIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. MALATYADA SERBES TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  CUMALİ ALTINTOP

  1956 yılında Malatya da doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Malatya da tamamladım. Ticaret ile iştigal ediyorum, toptan hayvan yemlerini pazarlıyorum. Ak Parti de 2009 yılı itibariyle partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım. Evli ve beş çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İSMAİL HAKKI PEKEL

  1968 Malatya doğumluyum. Öğrenimimi sırasıyla Gazi ilkokulu,Atatürk ortaokulu ve Turan Emeksiz lisesinde tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Askerlik hizmetini 2000 yılında Kütahya hava er eğitim Tugay komutanlığında yaptım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Siyasete aktif olarak 1993 yılında; kuruculuğunu ve genel başkanlığını Aydın MENDERES'in yaptığı Büyük Değişim Partisi Malatya Merkez ilçe Başkanlığı ile başladım. Daha sonra Demokrat Parti Malatya Merkez ilçe Başkanlığı yaptım. 2015 yılı ocak ayında yapılan Ak parti il kongresi ile Ak parti il yönetimine katıldım. Akaryakıt bayiliği ve hazır beton imalatının yanı sıra çiftçilikle uğraşıyorum. Sivil toplum kuruluşu olarak; Malatya akaryakıt ve otogaz satıcıları derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  HACİ BAYRAM YILMAZ

  1957 Malatya Sinan Köyü doğumluyum. İlkokulu Sinan Köyünde Ortaokul ve Liseyi Malatya merkezde okudum. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2.sınıftan ayrılarak İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliğini 1980 yılında bitirdim. Serbest ticaretle uğraşmaktayım. Kurucu üyeyim,sırası ile yerel yönetimler,seçim işleri,siyasi ve hukuk işleri,ekonomi işleri,Argeden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde çalıştım. Arge il başkan yardımcılığı görevim halen devam etmektedir. Evli ve dört çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  HAYRUNNİSA VARLIKLIÖZ

  1987 yılında Malatya'da doğdu.Memur bir ailenin 5 çocuğundan üçüncüdur.İnönü Üniversitesi mühendislik fakültesi Kimya mühendisliği bölümü mezunudur. Halihazırda mastır öğrencisidir. Siyasi hayatına ,2012 yılında Ak parti kadın kolları mahallesi temsilcisi göreviyle adım attı.Partinin çesitli kademelerinde gorev aldi.Şu anda Ak parti İl başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  HASAN KARDEŞ

  1964 YILINDA MALATYA' DA DOĞDU, ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA' DA TAMAMLADI. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİNİ OKUDU. 1990 YILINDA ULUSLARARASI ÖZEL BİR ŞİRKETTE PROFESYONEL İŞ HAYATINA BAŞLADI. DOĞU ANADOLU - KARADENİZ VE MARMARA BÖLGELERİNDE SAHA SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLİĞİNİ YAPTI. 2012 YILINDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK İŞİNİ KURARAK, ULUSLARARASI ÜÇ FİRMANIN BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMIŞTIR. ÖZEL ŞİRKETLERİN YÖNETİCİLERİNE VE ÇALIŞANLARINA; YÖNETİM, KOÇLUK, İLETİŞİM, SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMLERİ VERDİ. 2015 YILINDA SİNGAPUR MERKEZLİ VE YÖNETİM OFİSİ SİNGAPURDA BULUNAN GLOBAL BİR MARKA OLAN BRAİNFİT STUDİO' NUN DOĞU VE GÜNEYDOĞU KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YAPMAKTA, 2012 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  EYÜP SAĞLAM

  01.02.1973 tarihinde Malatya-Arapgir doğumluyum. 1983 yılında ilkokulu,1986 yılında Ortaokulu Arapgir de tamamladım.1990 yılında Malatya İmam Hatip Lisesini bitirdim. 1995 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri (Harita) Mühendisliği Bölümünde mezun oldum. 1997 yılına kadar özel sektörde,1997-2001 tarihleri arasında İstanbul Eyüp Belediyesinde Harita Mühendisi ve Emlak -İstimlak Müdürü olarak görev yaptım. 2001 yılı itibariyle serbest Harita Mühendisi olarak Malatya'da çalışmaktayım. 2001 yılında Ak Parti Arapgir ilçe Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptım.Teşkilattan sorumlu il başkan yardımcılığı ve Sosyal Politikalar Başkanlığı görevini yaptım.Evli 2 çocuk babasıyım.