• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MAHMUT ÜNER ÖZER

  1961 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA TAMAMLADIM. 1984 YILINDA 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B. FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. 1987 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPTIM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  NADİR ÇALIK

  1977 YILINDA MALATYA YEŞİLYURT İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ YEŞİLYURT TA LİSE ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  NURETTİN SERT

  1976 MALATYA DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA DA TAMAMLADIM. MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 2001 YILINDA MEZUN OLDUM. 2003 YILINDAN BERİ MALATYA DA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MİRAÇ GÖÇMEZ

  1986 Malatya Doğumlu olan Göçmez ilk orta ve lise eğitimini Malatya'da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2008 yılında mezun olduktan sonra İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını yapmaktadır. Askerlik Görevini 2010 yılında tamamlamıştır. 2008-2014 yılları arasında Aile şirketlerine ait Özel bir Sağlık Kuruluşunda Yöneticilik yapan Göçmez , Kuru Kayısı ve İncir İhracatı yapan firmada yine Yöneticilik yapmaktadır. 2012 yılında İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Göçmez 2015 yılında yapılan İl Kongresinde Yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilen Göçmez Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ENİS AYDOĞAN

  Enis AYDOĞAN 1987 yılında Malatya'da doğdu.İlköğretimini Malatya Gazi İlköğretim Okulu'nda tamamladı.2004 yılında Malatya 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Lisesinden mezun oldu.2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.Lise hayatı bittikten sonra ticaretle meşgul olmaya başladı.Aynı zamanda çeşitli stk ve derneklerde görev aldı.2009 yılında Malatya Genç Müsiad şubesine üye oldu.2012-2014 yılları arasında Malatya Genç Müsiad şube başkanlığı görevinde bulunarak iline iki kez Türkiye 3.lüğü getirdi.Aynı zamanda takım arkadaşlarıyla birlikte Milli Türk Talebe Birliği Malatya şubesini kurdu ve bazı Stk şubelerinin kuruluşunda yer aldı. 2015 yılında 4. İl Gençlik Kolları Olağan kongresi ile birlikte AK Parti Malatya Gençlik Kolları İl Başkanlığına seçildi. 2015-2018 yılları arası AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yaptı.6.olağan İl kongresi ile birlikte İl yönetim kuruluna seçilen Enis AYDOĞAN Sosyal Politikalardan sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.Evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ENES PERÇİN

  1977 yılında Malatya’da doğdu. İlköğrenimini Bursa da, orta öğrenimini ve lise öğrenimini Malatya da tamamladı. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 2001 – 2003 yılları arasında İngiltere de dil eğitimi ve Uluslararası Finansman Teknikleri üzerine çalışmalarda bulundu. 2012 yılında İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında Yönetim ve Organizasyon programında yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılında başladığı çalışma hayatına üniversiteden mezun olana kadar ara vermeden çeşitli sektörlerde çalışarak devam etti. 2004 yılında İnci Grup Bünyesinde başladığı profesyonel yöneticilik kariyerine 10 yıl boyunca grup bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında aldığı görevler ile devam etti. Otomotivden tekstil sektörüne ve dış ticaret sektöründe grup firmalarının Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2012 yılında TGS Dış Ticaret A.Ş.’nin halka arz sürecinde Yönetim kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini yerine getirdi. 2014 yılından beri Hayvancılık ve Dış Ticaret sektörlerinde faaliyet göstermekte olan firmaları ile ticaret hayatına devam etmektedir. Ak Parti Malatya 5. İl Olağan Kongresinde Yönetim Kurulu listesine girmiştir ve halen Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevi devam etmektedir. Evli ve 2 erkek çocuk babası olan Enes Perçin iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  NEVZAT DİRİ

  1967 Malatya Merkeze bağlı Bulgurlu Köyünde doğdum. İlkokulu Bulgurlu köyünde okudum. Orta ve lise tahsilimi Malatya Fatih Lisesinde tamamladım.1986 yılında ticaret hayatına atıldım.Şuanda icra ettiğim Malatya-Elazığ,Tunceli-Adıyaman,K.Maraş-Diyarbakır illerine gıda maddelerinde bölge bayiliği yapmaktayım.Ak Parti AR-GE den Sorumlu Başkanlığı görevinde bulundum, Ticaret Odası Yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  GÜRBÜZ İSMET YILMAZ

  19.05.1965 YILINDA MALATYADA DOĞDUM. İLK, ORT VE LİSEYİ MALATYA DA OKUDUM. MALATYA AK PARTİNİN KURUCU ÜYELERİNDEN BİRİYİM. 2001 YILINDAN İTİBAREN İL TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAKTAYIM. 2004 - 2007 YILLARI ARASINDA AR-GE BAŞKANLIĞI 2007-2015 YILLARI ARASINDA İDARİ VE MALİ, İŞLER BAŞKANLIĞINI GÖREVİNİ YAPTIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. MALATYADA SERBES TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HASAN KARDEŞ

  1964 YILINDA MALATYA' DA DOĞDU, ORTA ÖĞRENİMİNİ MALATYA' DA TAMAMLADI. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİNİ OKUDU. 1990 YILINDA ULUSLARARASI ÖZEL BİR ŞİRKETTE PROFESYONEL İŞ HAYATINA BAŞLADI. DOĞU ANADOLU - KARADENİZ VE MARMARA BÖLGELERİNDE SAHA SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLİĞİNİ YAPTI. 2012 YILINDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK İŞİNİ KURARAK, ULUSLARARASI ÜÇ FİRMANIN BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMIŞTIR. ÖZEL ŞİRKETLERİN YÖNETİCİLERİNE VE ÇALIŞANLARINA; YÖNETİM, KOÇLUK, İLETİŞİM, SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMLERİ VERDİ. 2015 YILINDA SİNGAPUR MERKEZLİ VE YÖNETİM OFİSİ SİNGAPURDA BULUNAN GLOBAL BİR MARKA OLAN BRAİNFİT STUDİO' NUN DOĞU VE GÜNEYDOĞU KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YAPMAKTA, 2012 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İSMAİL HAKKI PEKEL

  1968 Malatya doğumluyum. Öğrenimimi sırasıyla Gazi ilkokulu,Atatürk ortaokulu ve Turan Emeksiz lisesinde tamamladım. Halen Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Askerlik hizmetini 2000 yılında Kütahya hava er eğitim Tugay komutanlığında yaptım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Siyasete aktif olarak 1993 yılında; kuruculuğunu ve genel başkanlığını Aydın MENDERES'in yaptığı Büyük Değişim Partisi Malatya Merkez ilçe Başkanlığı ile başladım. Daha sonra Demokrat Parti Malatya Merkez ilçe Başkanlığı yaptım. 2015 yılı ocak ayında yapılan Ak parti il kongresi ile Ak parti il yönetimine katıldım. Akaryakıt bayiliği ve hazır beton imalatının yanı sıra çiftçilikle uğraşıyorum. Sivil toplum kuruluşu olarak; Malatya akaryakıt ve otogaz satıcıları derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyorum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ABDULLAH CANPOLAT

  1975 yılında Malatya'da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Malatya'da tamamladıktan sonra erken yaşlarda ticaret hayatına atıldı. Başta inşaat sektörü olmak üzere çeşitli iş alanlarında aktif olarak faliyetlerine devam etmektedir.Bir dönem Yeni Malatya sporda yöneticilik yapmıştır. Şuan Müsiat ve mimder de başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Malatya Büyük Şehir Belediye spor klubünde yönetim kurulu üyesidir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  MERAL ASLAN

  1971 Malatya Yeşilyurt da doğdum. İlk,orta, lise tahsilimi memleketimin farklı şehirlerinde tamamladım. İnönü Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunuyum. Özel hastane de, çeşitli STK larda görev aldım. Aile Danışmanlığı Sertifikam mevcut. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İlahiyat okudum. Şu anda İnönü Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Tıbbi Biyokimya Yüksek Lisansı yapmaktayım. İngilizce ve eser derecede Arapça bilmekteyim. Evli 3 çocuk annesiyim. Ak Parti Teşkilatı ile kurulduğundan beri gönül bağı ve oyum vardı, son 3 yıldır da Ak parti teşkilat üyesiyim.Malatya İl Kadın Kolların Ar-Ge biriminde görev yaptım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  RIDVAN BUDAK

  195 DOĞANŞEHİR DOĞUMLUYUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. BUDAKSAN İNŞ. TAŞ. GIDA TARIM TEKS. TEM. OTOM. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. YÖNETİCİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  HACİ BAYRAM YILMAZ

  1957 Malatya Sinan Köyü doğumluyum. İlkokulu Sinan Köyünde Ortaokul ve Liseyi Malatya merkezde okudum. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2.sınıftan ayrılarak İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliğini 1980 yılında bitirdim. Serbest ticaretle uğraşmaktayım. Kurucu üyeyim,sırası ile yerel yönetimler,seçim işleri,siyasi ve hukuk işleri,ekonomi işleri,Argeden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde çalıştım. Arge il başkan yardımcılığı görevim halen devam etmektedir. Evli ve dört çocuk babasıyım.