• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET BOYRAZ

  Kuluncak

  1966 DARENDE DOĞUMLUYUM. İLKOKULU KULUNCAK’ TA ORTAOKULU DARENDE İLÇESİNDE TAMAMLADIM. KULUNCAK İLÇESİNDE TİCARET İLE UĞRAŞIYORUM EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET DOŞAR

  Doğanyol

  AHMET DOŞAR 06.04.1981 DOĞANYOL GÖKCE MAHALLERINDE DUNYA YA GELDI 1999 MALATYA FATİH LİSESİ MEZUNU OLUP 2003 2005 YILLARI ARASINDA ASKERLIK GÖREVINI YERINE GETIRDI 2000 YILIN DAN BUGUNE KADAR AKTIH ESNAFLİK YAPMAKDADİR 2014 YILINDA AK PARTI DOĞANYOL İLÇE BAŞKALİĞİNA YAPİLAN KONGIRE ILE SECILDI

 • ×

  İlçe Başkanı

  ARİF TUTAL

  Akçadağ

  3 Mart 1962'de Malatya'nın Akçadağ İlçesine Bağlı Doğanlar Mahallesinde Doğdum. İlkokulu Doğanlar İlk Okulunda Orta Okulu Malatya Yeşiltepe Ortaokulunda Lise Eğitimi mi Malatya Fatih Lisesinde Tamamladım. 1981 Yılında Evlendim 5 Çocuk Babasıyım Doğanlar Mahallesinde Kayısı Üreticiliği Yapıyorum. 1989 Yılında Doğanlar Mahallesinde 2 Dönem Muhtar Olarak Seçildim. Muhtarlığım Döneminde Akçadağ'da Köylere Hizmet Götürme Birliğini Kurduk Aynı Zamanda 6 Yıl Boyunca Akçadağ Köylere Hizmet Götürme Birliği Temsilciliğini Yaptım. Akçadağ Tarım Kredi Kooperatif de Yönetim Kurulu Üyeliği Yaptım. AK Partinin Kurucularından Olup Akçadağ Teşkilatının Kuruluşunda İlçe Başkanı Olmak İçin Başvuru Yaptım Bu Görev İbrahim Koşar'a Verildi Saygı Duydum O Günden Bu Güne Kadar Her Zaman Partimin Yanında Oldum. Büyük Şehir Belediye Meclisi Üyeliğine Başvurdum Listeye Giremedim. 2 Yıl Şifa (Sıtma pınarı) Mahallesinin Temsilciliğini Yaptım. Osman GÜDER Başkanlığında Merkez İlçe Başkan Yardımcılığına Getirildim. Malatya Büyük Şehir Olduğunda Battalgazi Ve Yeşilyurt İkiye Bölündü Ben Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcılığına Getirildim. Aynı Zamanda Akçadağ İlçesinde Kanaat Önderi Olduğum İçin Akçadağ Sosyal Yardımlaşma Vakfında Partimi Temsilen Mütevelli Heyetinde 3 Yıl Görev Yaptım. Aralık 2014 Tarihinde Akçadağ İlçe Başkanlığına Getirildim. 23 Eylül 2017 6. Olağan Akçadağ İlçe Kongresinde Tekrardan İlçe Başkanlığına Seçildim. Halen Görevime Devam Etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BASRİ KAHVECİ

  Battalgazi

  1966 MALATYA DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ MELEKBABA İLKOKULU, HAYRETTİN SÖNMEZAY ORTA OKULU VE MALATYA İMAM HATİP LİSESİ MEZUNU.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.AK PARTİ BATTALGAZİ İLÇE TEŞKİLATINDA 2013-2018 YILLARI ARASINDA BATTALGAZİ İLÇE SİYASİ HUKUK İŞLERİNDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM.KENDİME AİT OLAN BİR İŞLETMEM DE YÖNETİCİ OLARAK İŞ HAYATIMI İDAME ETTİRMEKTEYİM. MALATYA 2.OSB SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.BİRÇOK STK DA YÖNETİCİ VE BAŞKANLIK YAPTIM.EVLİ VE DÖRT ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  BÜLENT KARAYILAN

  Pütürge

  1985 PÜTÜRGE DOĞUMLU SERBEST MESLEK VE ÇİFTLİK İŞLETMECİSİ

 • ×

  İlçe Başkanı

  CEMAL ÇİÇEK

  Kale

  1953 Kale Gülenköy'de doğdu.1974 yılında Malatya İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 1979 da İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsünden mezun oldu.Kahramanmaraş Tekir,Çağlayancerit,Andırın Akifiye ve Antalya Kaş Kasaba Ortaokullarında Sosyal B öğretmeni olarak çalıştı.1987-1999 yılları arasında mezun olduğu İHL ye Coğrafya öğretmeni olarak atandı.Öğretmen,Müdür Yard. 2 yıl müdürlük yaptı.1999 Emekli oldu.1999-2013 yılları arasında dershane işletti. 2002 Malatya'da Akpartinin kuruluşunda aktif görev aldı.İl Disiplin kurulu üyeliği, Parti Eğitimcisi olarak çalıştı.2013 yılında tamamen emekliye ayrıldı. 2 Mart 2016 da Kale İlçe başkanı olarak atandı.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HACI ÖZHAN

  Hekimhan

 • ×

  İlçe Başkanı

  KAMBER MEHMET TÜMER

  Arapgir

  1959 Arapgir doğumlu,MALATYA Kubilay Orta Okulu, ATATÜRK Lisesi mezunu. 1977-1978 HAVA Astsubay Hazırlama Okulu Mezunu. Görev Yerleri 1978-1984 ESKİŞEHİR, 1984-1988 şarkışla, 1988-1998 İSTANBUL. 1998 Yılında emekli olduktan sonra İZMİR e yerleştim.1998-2001 FAZİLET PARTİSİ KONAK İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundum. 2001 yılında ARAPGİR e taşındım. AK PARTİNİN kuruluşu ile AK Partiye üye oldum.2002 yılı ŞUBAT Ayında kurucu ilçe başkanı olarak atandım. Halen bu görevi yürütmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KUDRET KILIÇ

  Arguvan

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMED EMİN YALÇİNKAYA

  Yeşilyurt

  Muhammed Emin YALÇINKAYA, 1974 yılında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kâhta Lisesi'nde tamamladı. Avukat; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans öğrenimini tamamladı. Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans üstü öğenim programını bitirdi. Malatya Barosu’na kayıtlı olarak 1999 yılından bu yana serbest avukatlık faaliyetini sürdürmektedir. Arabulucu; Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na kayıtlı arabulucu olarak görev yapmaktadır. Ak Parti Malatya İl Gençlik Kolları Kurucu Başkanı olarak 14/03/2002 tarihinde aktif siyasete başladı. İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, İlçe Başkan Yardımcısı, İl Yönetim Kurulu Üyesi, İl Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Malatya Barosu Yönetim Kurulu Üyesi, MÜSİAD Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya İl İnsan Hakları Kurulu Üyesi, Hukukçular Derneği Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, Hukuk Der Malatya Şube Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. İngilizce bilen YALÇINKAYA, evli olup 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT KAVUNCUOĞLU

  Doğanşehir

 • ×

  İlçe Başkanı

  SÜLEYMAN ŞİMŞEK

  Darende

  02.10.1947 yılında Darende de dünyaya geldi.Öğrenim hayatını yine Darendede tamamlayıp 1967-1969 yılları arasında vatani görevini yaptı.Genç yaşta Ticaret hayatına atılan Süleyman ŞİMŞEK 1974 yılında nakliyecilik sektöründe faaliyet gösterdi. 1984 yılında otobüs işletmeciliği sektörüne devam eden Süleyman ŞİMŞEK Ak Partinin kurulmasıyla Darende ilçe Teşkilatının kurucuları arasında bulundu.2008 yılında İlçe Başkanlığı görevine seçildi ve halen İlçe başkanlığı görevini yürütmekte olan Süleyman ŞİMŞEK evli ve 8 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  VEYSEL ATEŞ

  Yazıhan

  2007 yılından beri ilçe başkanlığı görevini yapmaktayım, evli ve 2 çocuk babasıyım.