• Erkenek Tüneli Hizmete Açılıyor

  Malatya’yı , Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli’nin açılışı ile Kuzey Çevre Yolu’nun temel atma törenleri 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Açılış ve temel atma törenleri Ulaştırma , Haberleşme ve Denizcilik Bakanımız Sn.Ahmet Arslan ile Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci ve Genel Başkan Yardımcımız Öznur Çalık tarafından gerçekleştirilecek.
  Türkçe
 • Genel Başkan Yardımcımız Öznur Çalık tekrardan MKYK Üyeliğine seçildi

  Malatya Milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Sn.Öznur ÇALIK tekrardan MKYK üyeliğine seçildi.
  Türkçe
 • AK Parti Kadın Kolları Bölge Eğitim Toplantısı Malatya’da gerçekleştirildi

  AK Parti Kadın Kolları Bölge Eğitim Toplantısı Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Tülay Selamoğlu, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan ve çevre illerden gelen AK Parti Kadın Kolları başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.
  Türkçe
 • ŞUBAT AYI GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİSİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

  AK Parti Malatya İl Başkanlığı'nın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayı'nda gerçekleşti. Toplantıya TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İlçe Belediye Başkanları, Parti yönetimi, Kadın ve Gençlik kolları üyeleri ile İlçe yönetimleri katıldı.
  Türkçe
 • ‘CHP’lilerin Promili Mi Yüksekti?’

  AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, gazetemize yaptığı açıklamada, mecliste yaşanan kavgalardan OHAL süreci kapsamında referanduma gidilmesine dair birçok konuyu gazetemizle söyleşti. Başkan Kahtalı, Anayasa değişikliği sürecinde oy kullanan CHP’li vekillerin kabinden çıkmamalarıyla ilgili olarak, “Kabine oy kullanmaya girdiler çıkmadılar. Orada artık promilleri yüksekti ondan mı bilmiyoruz ama çıkmayı beceremediler” dedi
  Türkçe
 • AK Partili Şahin’den MESOB Başkanı Keskin’e ziyaret

  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’i ziyaretinde yaptığı konuşmasında, "Türkiye’yi Ortadoğu’nun bataklığına çekmek isteyenler var" dedi.
  Türkçe
 • Milletvekili Özhan ve Yaşar İl Emniyet Müdürünü ziyaret etti

  AK Parti Malatya Milletvekilliri Taha Özhan ve Nurettin Yaşar, Malatya İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal’a taziye ziyaretinde bulundu.
  Türkçe