• 28 Şubat 1997 Post Modern Darbesini kınıyoruz.!!!

  AK Parti Malatya İl Başkanımız yaptığı yazılı açıklama ile 28 Şubat Post Modern Darbesini kınadığını belirtti.
  Türkçe
 • İl Başkanımız Hakan Kahtalı , 6. Olağan Kongremizi değerlendirdi.

  AK Parti İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıda konuşan Hakan Kahtalı , 3 senelik İl Başkanlığı dönemini ve Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM' ın katılımıyla gerçekleştirilen İl Kongremizi Değerlendirdi.
  Türkçe
 • 6. Olağan il Kongremiz Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirildi

  AK Parti Malatya 6. Olağan İl Kongresi Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleşti.
  Türkçe
 • AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Tutal güven tazeledi

  Akçadağ Öğretmen Evinde gerçekleştirilen kongre, listede belirtilen 401 delegeden yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından başladı. Verilen önerge sonunda, kongrenin Divan Başkanlığına Nadir Çalık, Başkan Yardımcılığına Bayram Yılmaz, katip üyeliklerini ise Hasan Kardeş ile Rıdvan Budak seçildi.
  Türkçe
 • AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Kavuncuoğlu güven tazeledi

  Doğanşehir Belediye Düğün Salonunda yapılan kongreye Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan ve çok sayıda partili katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti Doğanyol İlçe Başkanı Ahmet Doşar güven tazeledi

  AK Parti Doğanyol İlçe Kongresi ilçedeki bir sosyal tesiste gerçekleştirildi. Kongreye, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Sülük güven tazeledi

  AK Parti Pütürge İlçe Kongresi ilçedeki bir sosyal tesiste gerçekleştirildi. Kongreye, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengün çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
  Türkçe