• Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Ataşehir İlçe Mitingi’ne katıldı

  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Kayışdağı Caddesi'nde düzenlenen Ataşehir İlçe Mitingi'ne katıldı.
  Türkçe
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Edirne Mitingi’nde halka hitap etti

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Selimiye Meydanı'nda Edirne Mitingi'nde halka hitap etti.
  Türkçe
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, ‘Başkan Erdoğan ile Gündem Özel’ programınına katıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ATV, A Haber ortak yayınına katılarak açıklamalarda bulundu.
  Türkçe
 • “En Güzel Cevabı Büyük Milletimiz Verecek”

  Mİlletvekili Çakır eski HDP Van Milletvekili Nadir Yıldırım’ın sosyal paylaşım sitesinde terör örgütü PKK’yı öven, tehdit içerikli açıklamalarına ilişkin tepkilerini dile getirdi.
  Türkçe
 • “Terör Örgütlerini Biz Bitireceğiz”

  Malatya Milletvekili,MKYK Üyesi Öznur Çalık, “31 Mart yerel seçimleri elbette milletimizin ve ülkemizin bekasıyla yakından ilgilidir. ‘AK Parti kaybetsin, Erdoğan kaybetsin,Türkiye kaybetsin, ama isterse terör örgütleri kazansın’ şeklinde düşünenler ve bu düşüncesini siyasi olarak ortaya koyanlar var, bunlar ihanet içindedir, bu şekilde politika yapanların askerimize, polisimize, vatandaşımıza silah sıkan, bomba atan hain teröristlerden bir farkı yoktur. Terör örgütlerini Cumhur İttifakı bitirecektir, ama terör örgütleriyle kol kola yürüyenleri ise yüce milletimiz bitirecek.” dedi.
  Türkçe
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Bursa Gökdere Meydanı‘nda düzenlenen mitingde halka hitap etti

  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Gökdere Meydanı'nda düzenlenen mitinge katılarak, vatandaşlara hitap etti.
  Türkçe
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, ortak basın toplantısında konuştu

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin katılımıyla yapılan "Suriye" konulu Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi'nin ardından ortak basın toplantısına katıldı.
  Türkçe