• AK Partili Şahin’den MESOB Başkanı Keskin’e ziyaret

  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’i ziyaretinde yaptığı konuşmasında, "Türkiye’yi Ortadoğu’nun bataklığına çekmek isteyenler var" dedi.
  Türkçe
 • Milletvekili Özhan ve Yaşar İl Emniyet Müdürünü ziyaret etti

  AK Parti Malatya Milletvekilliri Taha Özhan ve Nurettin Yaşar, Malatya İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal’a taziye ziyaretinde bulundu.
  Türkçe
 • Genel Başkan Yardımcımız Öznur Çalık: ‘CHP Yenikapı ruhunu bozdu, iktidarı rüyasında göremez’

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, CHP ve HDP'nin İstanbul'da düzenlediği ortak mitinge tepki göstererek, "CHP Yenikapı ruhunu bozdu, iktidarı rüyasında göremez” dedi.
  Türkçe
 • MALATYA ŞEHİTLERİNİ UĞURLADI

  İstanbul’da teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen polis memurları Okan Doğan (22) ile Hamdi Diken (29) memleketleri Malatya’da gözyaşları arasında son yolculuklarına uğurlandılar.
  Türkçe
 • Milletvekili Şahin’den CHP’ye Sert Sözler

  Akçadağ ve Doğanşehir İlçelerinde AK Parti Mahalle Başkanları toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, CHP'yi sert sözlerle eleştirerek,"Malatya'da HDP'nin elini güçlendirmek için CHP'de aday olan milletvekilleri vardı" dedi. AK Parti Akçadağ ve Doğanşehir İlçe Başkanlıklarında düzenlenen toplantıya AK Parti Malatya Milletvekilimiz Sn.Mustafa Şahin'in yanı sıra Ak Parti Malatya İl Başkanımız Sn.Hakan Kahtalı, parti yöneticileri ve çok sayıda mahalle temsilcileri katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti Malatya teşkilatı Dev kadroyla sahaya iniyor

  AK Parti Malatya teşkilatı İl Başkanı Hakan Kahtalı’nın başkanlığında referandum için hazırladığı ekiplerle sahaya iniyor. Kurulan ekipler Malatya merkezde ve ilçelerde gece gündüz demeden ev toplantıları, mahalle ziyaretleri ve istişare toplantılarıyla referandum ve Yeni Anayasa’yı anlatacak.
  Türkçe
 • İl Başkanımız Hakan KAHTALI seçimlerin huzur ve sükunet içerisinde geçmesini temenni etti

  AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İnönü Üniversitesindeki Öğrenci Konseyi seçiminin huzur ve sükunet içerisinde geçmesini temenni ettiğini belirtti.
  Türkçe